Celaskon Pomeranč 100 mg 30 tablet

Registrovaný léčivý přípravek

Značka: CELASKON
Ochucené tablety s vitaminem C k prevenci nebo k léčbě stavů nedostatku vitamínu C v organismu. Pro dospělé a děti od 3 let.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren
55

O produktu

50120874

Ochucené tablety s vitaminem C, který je důležitý pro růst a udržování zdravých kostí, zubů, dásní, vaziva a krevních cév, pro vstřebávání železa z potravy a pro normální imunitní odpověď na infekci a pro hojení ran. Celaskon pomeranč 100 mg se užívá k prevenci a léčbě stavů nedostatku vitamínu C v organismu, zejména v období zvýšených nároků (například v dětství při růstu, v těhotenství a při kojení, při sportu, namáhavé práci, u infekčních onemocnění, v rekonvalescenci, ve stáří, u kuřáků a při jednostranné stravě, po rozsáhlých operacích). Tablety Celaskon pomeranč 100 mg jsou určeny pro dospělé, dospívající a děti od 3 let.


Dávkování

Dospělí a děti od 6 let užívají při nedostatku vitamínu C obvykle 5-10 tablet denně, ke krytí zvýšené potřeby po přechodnou dobu 2-5 tablet denně. Dětem ve věku 3-6 let se v období zvýšené spotřeby vitaminu C podává 1-2 tablety denně. O pravidelném podávání, zvláště pokud přesahuje 1 týden, se poraďte s lékařem. Tablety mohou být rozkousány, volně rozpuštěny v ústech anebo přímo spolknuty. Těhotenství a kojení: V období těhotenství a kojení je zvýšená potřeba vitaminu C, proto mohou těhotné a kojící ženy Celaskon pomeranč přechodně užívat. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Složení

Léčivá látka: acidum ascorbicum. Jedna tableta obsahuje acidum ascorbicum 100 mg. Pomocné látky: mannitol, xylitol, mikrokrystalická celulosa, kyselina stearová, pomerančové aroma, xanthanová klovatina, aspartam (E 951), koloidní bezvodý oxid křemičitý, draselná sůl acesulfamu, betakaroten prášek 20% (maltodextrin, sodná sůl oktenylsukcinylškrobu, betakaroten, sacharóza, střední nasycené triacylglyceroly, kyselina askorbová, natrium-askorbát, koloidní bezvodý oxid křemičitý)

Upozornění

Uchovávejte tento přípravek mimo dohled a dosah dětí.

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.