Clinical Melatonin Forte 5 mg + Hořčík 100 tablet

Doplněk stravy

Značka: CLINICAL
Clinical Melatonin Forte 5 mg + Hořčík obsahuje spánkový hormon melatonin, který napomáhá usínání. Hořčík je důležitý pro vyrovnanou činnost nervové soustavy.
Akce 3 za cenu 2 Při nákupu 3 ks produktů značky Clinical v libovolné kombinaci získáte nejlevnější za 0,01 Kč. Akce platí do 31. 5. 2022 nebo do vyprodání zásob.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren
249 ušetříte 150 Kč

Původní cena 399 Kč sleva 38%

O produktu

50134204

Doplněk stravy s melatoninem pro klidnou noc a dobré ráno. Clinical Melatonin Forte 5 mg + Hořčík obsahuje melatonin, který napomáhá usínání. Tento spánkový hormon si náš organizmus přirozeně tvoří sám podle potřeby, s věkem však jeho produkce poklesá. Hořčík je minerál, jehož dostatek je důležitý pro vyrovnaný energetický metabolizmus v těle, a i činnost nervové soustavy.

Hlavní vlastnosti

  • melatonin přispívá ke zkrácení doby nutné pro usnutí *
  • melatonin pomáhá zmírnit pocit únavy v důsledku časového posunu **
  • hořčík přispívá k normální činnosti nervové soustavy
  • hořčík přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání

Dávkování

Užívejte ¼ tablety 1x denně před spaním. Zapijte dostatečným množstvím tekutiny. Doporučujeme užívat 2 hodiny po jídle. Neužívejte s léky včetně rostlinných léčivých přípravků.

Složení

Plnidlo (Mikrokrystalická celulóza), oxid hořečnatý, melatonin, protispékavá látka (hořečnaté soli mastných kyselin).

Upozornění

Doplněk stravy. Užívání přípravku je vhodné konzultovat s lékařem. Není vhodné pro děti do 18 let. Těhotné a kojící ženy užívají po dohodě s lékařem. Nevhodné pro osoby alergické (přecitlivělé) na některou z látek ve složení produktu. Může způsobit ospalost – užívejte jen před předpokládanou dobou spánku. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí!

*Příznivého účinku se dosáhne při konzumaci 1 mg melatoninu před spaním. *Příznivého účinku se dosáhne při přívodu nejméně 0,5 mg, které je třeba požít krátce před spaním v první den cesty a po několik dalších dní po příjezdu do cílového místa.

Vyrobeno na Slovensku.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.