COLFARM Be Slim AQUAMINUM 30 tablet

Doplněk stravy

Značka: COLFARM
COLFARM BeSlim AQUAMINUM je doplněk stravy s obsahem rostlinných extraktů. Výtažky z kopřivy, zeleného čaje a pampelišky napomáhají správnému vylučování vody z organismu. Pro dospělé.
Při nákupu 2 ks sleva 20 % Při nákupu minimálně 2 kusů produktů značky COLFARM v libovolné kombinaci získáte slevu 20 %. Akce platí do 31. 3. 2023 nebo do vyprodání zásob.
Skladem na e-shopu
209

Cena za 1 kus: 7 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu

50134859

Doplněk stravy COLFARM BeSlim AQUAMINUM s obsahem extraktů z kopřivy, pampelišky a zeleného čaje podporuje přirozené vylučování přebytečné vody z těla. Nadměrné hromadění vody v těle může nastat v důsledku různých fyziologických nebo hormonálních změn probíhajících v těle, stejně jako v důsledku nesprávné stravy nebo nedostatku fyzické aktivity. Může vyvolávat pocity tíhy, nadbytečných kilogramů i únavy. Zdravou tělesnou hmotnost pomáhají udržovat zelený čaj, chaluha a vinná réva.

Hlavní složky:

  • zelený čaj aktivuje metabolismus k odbourávání tuků a přináší vitalitu a psychickou pohodu, působí jako antioxidant a pomáhá kontrolovat tělesnou hmotnost, podporuje vylučování vody z organismu
  • pampeliška pomáhá odstraňovat přebytečnou vodu z těla, příznivě ovlivňuje funkci močových cest, podporuje trávení a přispívá k normální činnosti jater, usnadňuje detoxikaci organismu
  • extrakt z kopřivy podporuje vylučování vody z organismu a napomáhá tak normální funkci ledvin, osvěžuje tělo, podporuje vitalitu a dodává energii
  • extrakt z révy vinné pomáhá kontrolovat tělesnou hmotnost a pomáhá v boji proti celulitidě
  • chaluha bublinatá navozuje pocit sytosti a tím přispívá ke kontrole tělesné hmotnosti, podporuje zdravé trávení

Dávkování

Užívejte 1 tabletu 1x denně s jídlem.

Složení

Extrakt z kopřivy 150 mg (extrakt z kopřivy v přepočtu na sušené kopřivy 900 mg), extrakt z listů zeleného čaje 80 mg (v přepočtu na sušený zelený čaj 500 mg obsahující 45% polyfenolů 45 mg), extrakt z vinné révy (100:1) 80 mg (v přepočtu na sušené jádra révy vinné 8000 mg obsahující oligo-proanthokyanidiny 76 mg), extrakt z kořene pampelišky 80 mg (v přepočtu na sušený kořen pampelišky 320 mg), extrakt z listů chaluhy bublinaté 50 mg (v přepočtu na sušené listy chaluhy 275 mg obsahující jód 50 µg (33 % referenční hodnoty příjmu), extrakt z ovoce opuncie mexické 25 mg (v přepočtu na sušené ovoce opuncie mexické 500 mg) v jedné tabletě.

Celulóza, extrakt z kopřivy, extrakt ze zeleného čaje, extrakt z hroznových jader, extrakt z pampelišky, extrakt z chaluh, extrakt z opuncie mexické, hydroxypropylmethylcelulóza, zesítěná sodná sůl karboxymethylcelulózy, hořečnaté soli mastných kyselin, oxid titaničitý, oxid křemičitý, polyethylenglykol, arabská guma, polyvinylpyrrolidon, mastné kyseliny.

Upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Doplněk stravy nelze použít jako náhradu pestré stravy. Zdravý životní styl, včetně pestré stravy, je základem pro udržení dobrého zdraví. Uchovávejte mimo dosah dětí. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.