COLFARM Beta Karoten Plus 60 kapslí

Doplněk stravy

Značka: COLFARM
COLFARM Beta Karoten Plus je doplněk stravy s obsahem beta karotenu, který se v našem těle přeměňuje na vitamin A. Ten je důležitý pro naši imunitu, dobrý zrak a zdravou pokožku.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
175

Cena za 1 kus: 3 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu

50134854

COLFARM Beta Karoten Plus obsahuje vysokou dávku betakarotenu obohacenou vitaminem E. Beta karoten je prekurzorem vitaminu A. Organismus přeměňuje betakaroten na vitamin A přesně podle aktuální potřeby, nehrozí tedy předávkování jako u samotného vitaminu A. Vitamin A je potřebný pro udržení normálního stavu pokožky, sliznic a dobrého zraku. Přispívá také ke zdravé imunitě. Vitamin E pomáhá chránit buňky před oxidativním stresem.


Dávkování

Užívejte 1 kapsli 1x denně.

Složení

Beta karoten 7 mg, v přepočtu na vitamin A 1169 µg (146,13 % RHP), vitamin E 12 mg (100 % RHP) v jedné kapsli. RHP …… referenční hodnota příjmu.

Slunečnicový olej, hovězí želatina, beta karoten, D-alfa-tokoferyl acetát, glycerol, oxidy a hydroxidy železa, oxid titaničitý.

Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Doplněk stravy nelze použít jako náhradu pestré stravy. Zdravý životní styl, včetně pestré stravy, je základem pro udržení dobrého zdraví. Skladujte mimo dosah dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.