COLFARM Dia Out forte 30 tablet

Doplněk stravy

Značka: COLFARM
COLFARM Dia Out forte je doplněk stravy s obsahem extraktu z listů morušovníku bílého, který pomáhá udržovat správnou hladinu cukru v krvi. Pro dospělé.
Skladem na e-shopu
215 ušetříte 30 Kč

Původní cena 245 Kč , sleva 12%

Nejnižší cena před slevou: 245 Kč

Cena za 1 kus: 7 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu

50134860

Doplněk stravy COLFARM Dia Out forte obsahuje výtažek z listů morušovníku bílého, který příznivě ovlivňuje metabolismus glukózy. Morušovník bílý je středně velký, opadavý strom pocházející z Číny. Přípravek je určen pro dospělé.


Dávkování

Užívejte 1 tabletu 1x denně půl hodiny před jídlem.

Složení

Extrakt z listu morušovníku bílého přepočítaný na suchý list morušovníku bílého 6000 mg, extrakt z listů morušovníku bílého (10:1) 600 mg v jedné tabletě.

Extrakt z listů morušovníku bílého, celulóza, zesíťovaná sodná sůl karboxymethylcelulózy, hořečnaté soli mastných kyselin, oxid křemičitý, sorbitol, mastné kyseliny, arabská guma a karagenan.

Upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Doplněk stravy nelze použít jako náhradu pestré stravy. Zdravý životní styl, včetně pestré stravy, je základem pro udržení dobrého zdraví. Uchovávejte mimo dosah dětí. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Pacienti s onemocněním diabetes, konzultujte užívání doplňku stravy se svým lékařem.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.