Doplněk stravy

COLFARM OPTICOL TOTAL 30 tablet

Značka: COLFARM
  • COLFARM OPTICOL TOTAL je doplněk stravy s extrakty z borůvek, aksamitníku (lutein, zeaxanthin), vinné révy, omega 3 mastných kyselin a zinku pro udržení dobrého zraku.
199

Cena za 1 kus: 7 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu: COLFARM OPTICOL TOTAL 30 tablet

50134840

Úvod

COLFARM OPTICOL TOTAL obsahuje rostlinné extrakty, vitaminy C, E a B2, selen a zinek na podporu dobrého zraku. Přípravek je obohacen o rybí olej, který je zdrojem omega 3 mastných kyselin. Obsahuje také vysokou dávku luteinu a zeaxanthinu odvozeného z extraktu aksamitníku vzpřímeného. Karotenoidy tělo nedokáže samo vytvořit, proto je nutný jejich dostatečný příjem ve stravě. S přibývajícím věkem jejich hladina klesá.  

Hlavní vlastnosti:

  • extrakt z borůvek napomáhá normálnímu stavu zraku a správné činnosti cévní soustavy
  • extrakt z jadérek révy vinné udržuje v normálním stavu cévy a kapiláry a přirozeně chrání před účinky volných radikálů
  • karotenoidy lutein a zeaxanthin se ve vysoké míře nacházejí v centrální oblasti sítnice, orgánu oka zodpovědného za ostré vidění
  • omega 3 patří mezi esenciální mastné kyseliny, které neumí lidské tělo samo vytvořit a musí je získávat ze stravy, DHA přispívá k udržení normálního stavu zraku (příznivého účinku se dosáhne při přívodu 250 mg DHA denně)
  • zinek pomáhá udržení dobrého zraku a přispívá k normálnímu metabolismu vitaminu A
  • selen, měď, zinek, vitaminy C a E přispívají k ochraně buněk před oxidativním stresem
  • extrakt z kůry borovice středomořské příznivě ovlivňuje krevní mikrocirkulaci a působí jako antioxidant

Dávkování

Užívejte 1 tabletu 1x denně.


Složení

Extrakt z borůvky (Vaccinium myrtillus L) 100 mg (získané ze sušeného ovoce borůvky 10 000 mg, včetně: 25% antokyanů 25 mg, extrakt z tagetes (Tagetes L) 100 mg – včetně luteinu 20 mg a zeaxanthinu 4 mg, mikro zapouzdřený rybí olej s Omega 3 10 mg - včetně EPA a DHA 1 mg, rutin 20 mg, vitamin C 40 mg (50 % RHP), vitamin E 12 mg (100 % RHP), organický zinek 5 mg (50 % RHP), extrakt z kůry borovice 15 mg, měď 0,5 mg (50 %  RHP), selen 27,5 μg (50 % RHP), riboflavin (vitamin B2) 1,4 mg (100 % RHP), extrakt z révy vinné 45 mg – včetně trans-resveratrolu 2,25 mg v jedné tabletě. RHP …..referenční hodnota příjmu.

Celulóza, extrakt z borůvek, extrakt z aksamitníku, extrakt z révy vinné, kyselina L-askorbová, glukonát zinečnatý, DL-alfa-tokoferyl acetát, rutin, hydroxypropylmethylcelulóza, extrakt z kůry borovice středomořské, zesíťovaná sodná sůl karboxymethylcelulózy, hořečnaté soli mastných kyselin, mikrozapouzdřený rybí olej (obsahující EPA, DHA a kukuřičný škrob), oxid titaničitý, selohvita C (uhličitan vápenatý, selenan sodný IV), oxid křemičitý, glukonát měďnatý, polyethylenglykol, riboflavin, polyvinylpyrrolidon, křemičitan draselno-hlinitý, karmín, lakovaná modř V, mastné kyseliny.


Upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Doplněk stravy nelze použít jako náhradu pestré stravy. Zdravý životní styl, včetně pestré stravy, je základem pro udržení dobrého zdraví. Skladujte mimo dosah malých dětí. Produkt není vhodný pro děti a těhotné ženy.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.