Doplněk stravy

COLFARM Rybí olej plus 30 kapslí

Značka: COLFARM

COLFARM Rybí olej plus je doplněk stravy s obsahem vysoce čistého rybího oleje ze žraločích jater doplněného vitaminy A, D a E. Vitaminy A a D podporují zdravou imunitu.

69

Cena za 1 kus: 2,30 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card
Doprava zdarma při nákupu nad 250 Kč. Platí pro všechny objednávky do 21.4.2024.

O produktu: COLFARM Rybí olej plus 30 kapslí

50134848

Úvod

COLFARM Rybí olej plus obsahuje standardizovaný olej ze žraločích jater obohacený vitaminy A, D a E. Olej ze žraločích jater má vysoký obsah skvalenu a alkoxyglycerolů. Vitaminy A a D napomáhají správné funkci imunitního systému. Kromě toho vitamin D podporuje udržování zdravých kostí a zubů, správné fungování svalů a pomáhá při správné absorpci a využití vápníku a fosforu. Vitamin A je důležitý pro normálního vidění a pomáhá udržovat zdravou pokožku. Vitamin E chrání buňky před oxidačním stresem.

Hlavní přednosti:

  • olej vysoké čistoty
  • obsah vitaminů A + D + E
  • obsahuje skvalen, který je přirozenou součástí rostlinných i živočišných tkání, slouží jako prekursor k syntéze steroidů např. cholesterolu

Dávkování

Užívejte 1 tobolku 2x denně, nejlépe půl hodiny před jídlem.


Složení

Olej ze žraločích jater 250 mg – včetně min. 1,7% skvalenu 4,25 mg a 20% alkoxyglycerolů 50 mg, vitamin E 6 mg (50 % RHP), vitamin A 400 µg (50 % RHP), vitamin D 3 µg (60 % RHP) v jedné tobolce.

Žraločí jaterní olej, hovězí želatina, zvlhčovadlo: glycerol; DL-alfa-tokoferyl acetát, retinylpalmitate, cholekalciferol.


Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy nelze použít jako náhradu pestré stravy. Zdravý životní styl, včetně pestré stravy, je základem pro udržení dobrého zdraví. Skladujte mimo dosah dětí. Není určeno pro děti do 6 let.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.