Concept SO1060 s časovačem sušička ovoce

Elektronika

Značka: CONCEPT
Sušička ovoce Concept SO1060 vás potěší rovnoměrností sušení a snadnou údržbou. Nabízí funkci časovače i plynulé nastavení teploty.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
1 799

O produktu

50128708

Nekupujte velmi drahé sušené produkty v obchodě – navíc s kdovíjakými přísadami. Připravte si v pohodlí domova vlastní sušené ovoce, maso, zeleninu, houby, bylinky, květiny, ale třeba i semínka nebo ořechy. Můžete mít jistotu, že jíte jen to, co jste si sami připravili, a ještě ušetříte. Sušička ovoce Concept SO1060 disponuje 9 sušicími platy, plynulou regulací teploty a praktickou funkcí časovače. Díky hranatému tvaru je navíc velmi skladná. Integrovaný ventilátor a speciálně tvarované mřížky jsou zárukou dokonalého a rovnoměrného výsledku ve všech patrech sušičky. 

Jednoduchá obsluha

Obsluha sušičky SO1060 je velmi jednoduchá a intuitivní. Dle vaší aktuální potřeby a druhu sušených potravin zvolíte teplotu v rozmezí od 35 do 70 °C. Sušička je vybavena časovačem, takže na probíhající proces sušení můžete klidně zapomenout. Po uplynutí nastavené doby sušení sušička zapípá a sama se vypne.

Concept SO1060 s časovačem sušička ovoce4

Praktická údržba

Už se nemusíte rozhodovat, zda sušit své oblíbené potraviny a trápit se pak s drhnutím zaschlých zbytků z plechů či táců. Součástí příslušenství sušičky Concept je 9 transparentních sušících plat, které můžete mýt v myčce, takže ušetříte čas i práci.

Hlavní vlastnosti:

  • sušička ovoce, zeleniny, masa atd.
  • rovnoměrné sušení ve všech patrech
  • individuální nastavení teploty a času sušení
  • automatické vypnutí po dosušení
  • snadné čištění a údržba

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.