Kosmetika

Declaré Eye Essential Lifting Serum oční sérum 15 ml

Značka: DECLARÉ

Declaré Eye Essential Lifting Serum oční sérum s liftingovým efektem okamžitě hydratuje pokožku a redukuje vrásky a známky únavy, jako jsou tmavé kruhy pod očima.

1 150

Cena za 1 kus(tbl): 1 150,00 Kč

Doprava zdarma

O produktu: Declaré Eye Essential Lifting Serum oční sérum 15 ml

50158660

Úvod

Zářivé oči a mladistvý pohled? Oční sérum s liftingovým efektem Declaré Eye Essential Lifting Serum se o to dokonale postará. Okamžitě hydratuje pokožku a redukuje vrásky a známky únavy, jako jsou tmavé kruhy pod očima. Díky intenzivnímu liftingovému účinku navíc bojuje proti efektu padajícího víčka a zpevňuje citlivou pokožku očního okolí.

Blahodárný rostlinný Komplex SRC™ pro pohodu citlivé pleti

Komplex Declaré SRC™ využívá aktivní složky rostlinného původu a kompenzuje nedostatky citlivé pleti. Tím posiluje ochrannou bariéru citlivé pokožky a posiluje její přirozenou odolnost.  Rovněž chrání pleť stresem a bojuje proti předčasnému stárnutí pleti.

Hlavní vlastnosti:

  • hydratuje pokožku a redukuje vrásky
  • redukuje vrásky a kruhy pod očima
  • bojuje proti efektu padajícího víčka

Složení

Albizia julibrissin (perský hedvábný strom), Sigesbeckia orientalis, Centella asiatica (penízovka indická), Ruscus aculeatus (řeznické koště), Calendula officinalis (měsíček lékařský), pentavitin, kyselina hyaluronová (s krátkým a dlouhým řetězcem), Bio Struktura, Bio Sensiline, Ektoin.


Použití

Aplikujte ráno i večer na očištěnou pleť samostatně či jako předběžný krok, který doplní vaši obvyklou rutinu péče o oční okolí. Velmi lehce rozetřete.


O značce

Švýcarská značka Declaré působí na trhu od sklonku sedmdesátých let a byla první kosmetickou značkou navrženou speciálně na citlivou pleť. Přípravky splňují přísné farmaceutické předpisy a nejnovější koncepty produktů jsou vyvíjeny v předních vědeckých ústavech pod vedením R&D specialistů Declaré.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.