Doplněk stravy

Dr. Max Collagen Drink XXL 45 sáčků

Značka: DR. MAX
5.0

Dr. Max Collagen Drink obsahuje čistý hydrolyzovaný kolagen v kombinaci s hyaluronátem sodným, biotinem, zinkem, manganem a vitaminem C, který přispívá ke správné tvorbě kolagenu.

1 099

Cena za 1 kus(tbl): 24,42 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card
Doprava zdarma

O produktu: Dr. Max Collagen Drink XXL 45 sáčků

50151994

Dopřejte si kvalitní péči o své vlasy, nehty, pokožku i klouby v jednom lahodném kroku!

  • Funkce: Komplexní péče o vlasy, nehty, pokožku, pohybový aparát. Pro váš aktivní život.
  • Přínos: Podpora dobrého stavu kostí, kloubů (mangan, vitamin C), pokožky a správné produkce kolagenu.
  • Hlavní složky: Hydrolyzovaný kolagen, kyselina hyaluronová, vitamin C, mangan, zinek.
  • Určeno pro: Ženy a muže.
  • Forma: Ve vodě rozpustný prášek s limetkovo - citronovou příchutí.


Collagen Peptan®, který je hlavní složkou nápoje, je světovým lídrem na poli hydrolyzovaných kolagenů. Disponuje mnoha vědeckými výzkumy zabývajícími se přínosem kolagenu pro lidské tělo. Pomáhá nám zlepšovat kvalitu pleti a vlasů, které po 25. roce života ubývají, a nutričně nás podpoří při sportovních aktivitách. Klíčovou předností Collagen Peptan® je jeho biologická dostupnost. Je snadno stravitelný a pro tělo vstřebatelný. V 1 sáčku Collagen drinku se nachází 10.000 mg kolagenu 1. typu, který se přirozeně vyskytuje v našich kostech a kůži. Jedná se o čistý kolagen přírodního původu. Také žádáte od svého těla maximum? Stačí si 1 sáček denně rozpustit ve vodě nebo vašem oblíbeném nápoji a doplnit důležité složky pro váš aktivní život.


Collagen drink, kolagenový nápoj pro všechny, kteří pečují o svůj vzhled a fyzickou kondici. Kolagen, Kyselina hyaluronová, Biotin, Vitamin C, Zinek Mangan. 10.000 mg kolagenu v 1 sáčku, osvěžující limetkovo - citronová chuť

Collagen Peptan® složení

Kolagen

Kolagen je základní bílkovinou pojivových tkání. Zajištuje pevnost a pružnost tkání a orgánů. Nachází se v různých částech těla jako jsou kosti, šlachy, svaly, vlasy, nehty atd.

Kyselina hyaluronová

Kyselina hyaluronová je významně zastoupená v kůži, vlasech, očích a synoviální (kloubní) tekutině. Díky své schopnosti na sebe vázat vodu zajištuje pevnost, pružnost a hydrataci tkání.

Biotin

Biotin je vitamín, který přispívá k udržení normálního stavu vlasů a pokožky.

Zinek

Zinek je důležitý pro zdravé kosti, vlasy, nehty a pokožku, chrání buňky před oxidativním stresem a přispívá ke správné funkci imunitního systému.

Vitamin C

Vitamín C se podílí na tvorbě kolagenu v pokožce, kostech a chrupavkách. Navíc podporuje funkci imunitního systému.

Mangan

Mangan podporuje normální tvorbu pojivových tkání, udržuje normální stav kostí a chrání buňky před oxidativním stresem.


Collagen drink, kolagenový nápoj pro všechny, kteří pečují o svůj vzhled a fyzickou kondici.

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY


Co znamená označení Peptan®?

Peptan® je registrovaná značka světového lídra na poli produkce hydrolyzovaných kolagenů, který má za sebou dlouhou historii i potvrzené účinky mnoha studiemi. Jedná se o mix kolagenových peptidů různých délek získaných enzymatickou hydrolýzou čistého proteinu. Je snadno stravitelný a pro tělo vstřebatelný.

Jaký typ kolagenu je obsažený v nápoji?

V nápoji je obsažen vepřový kolagen (označení Peptan® P = porcine) pocházejících ze zemí EU. Tak, aby bylo zaručeno, že kolagen pochází z kvalitních a ověřených zdrojů s etickým přístupem ke zvířatům a jejich stravě. Jeho vůně je neutrální.

Jak dlouho mohu nápoj užívat?

Nápoj můžete užívat dlouhodobě. Pro znatelné výsledky doporučujeme užívat alespoň po dobu 2 měsíců. Výhoda je, že jej můžete užít kdykoli během dne.

Je produkt vhodný pro těhotné a kojící?

Collagen Peptan® nebyl testovaný na těhotných ani kojících, nemůžeme jej tedy doporučit užívat v tomto období. Obecně doporučujeme užívání doplňků stravy v období těhotenství a kojení konzultovat se svým ošetřujícím lékařem.


Peptan® a jeho vliv na kvalitu vlasů a nehtů

Peptan® byl zkoumán v klinických studiích *


Peptan® a jeho vliv na kvalitu vlasů, nehtů a svalů
Collagen drink - Peptan® a jeho vliv na kvalitu vlasů a nehtů

DÁVKOVÁNÍ

Užívejte 1 sáček denně. Obsah sáčku rozpusťte ideálně v 200 ml vody, šťávy nebo džusu, kdykoliv během dne. Lze také smíchat s oblíbeným jídlem (např. jogurtem). Pro optimální účinek užívejte přípravek dlouhodobě.


SLOŽENÍ

Collagen Peptan LD 10 000 mg, hyaluronát sodný 50 mg, vitamin C 40 mg (50 % RHP), zinek 5 mg (50 % RHP), mangan 1,8 mg (90 % RHP), biotin 25 µg (50 % RHP) v jednom sáčku. RHP …referenční hodnota příjmu.

Peptan® 2000 LD – hydrolyzovaný kolagen, limetkové aroma, kyselina L-askorbová, citrónové aroma, hyaluronát sodný, glukonan zinečnatý, citrát manganatý, sladidlo (sukralóza), D-biotin.


UPOZORNĚNÍ

Doplněk stravy se sladidlem. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí.


* Randomizovaná, placebem kontrolovaná, dvojitá slepá klinická studie se suplementací 10 g Peptan® denně nebo placebem po dobu tří měsíců (Asserin, 2015). England Marketing consumer testimonials 2021. Dvojitý slepý test, randomizovaná, placebem kontrolovaná klinická studie provedená ve Velké Británii se subjekty užívajícími doplněk stravy Peptan® (Clifford, 2019). Výsledky studie k Peptanu: Hair & Skin - PeptanKeep mobileSports Nutrition - Peptan collagen peptides.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.