Kosmetika

Eucerin UreaRepair PLUS 10% Urea pěna na nohy 150 ml

Značka: EUCERIN
Produktová řada: UreaRepair PLUS

Eucerin UreaRepair PLUS 10% Urea pěna na nohy 150 ml intenzivně hydratuje a podporuje regeneraci pokožky chodidel. Je určena pro velmi suchou až hrubou pokožku.

409
Doprava zdarma

O produktu: Eucerin UreaRepair PLUS 10% Urea pěna na nohy 150 ml

50133183

Úvod

Nevhodná obuv, tlak a namáhání pokožky chodidel, zejména polštářků pat, může vést k jejímu hrubnutí a vysušování. Eucerin UreaRepair PLUS 10% Urea pěna na nohy 150 ml přináší hrubé a suché pokožce chodidel intenzivní hydrataci pro okamžitou úlevu. Podporuje regeneraci pokožky, a napomáhá redukovat otlaky, mozoly a její hrubost. Pěnová konzistence se snadno nanáší a rychle vstřebává, nezanechává tak po použití lepivý či mastný pocit.

Výsledek

  • okamžitá úleva
  • snadno se nanáší
  • intenzivně hydratuje

Složení

10% urea, ceramidy a dekandiol. Parfemace obsahuje složky zklidňující pokožku a neobsahuje běžné alergenní přísady.


Použití

Před použitím dobře protřepejte a držte svisle aplikátorem vzhůru. Aplikujte každý den dle potřeby na chodidla, paty a nohy. Pěna je vhodná i pro použití s kompresními punčochami.


Upozornění

Vyhněte se kontaktu s očima.


O značce

Řada Eucerin UreaRepair PLUS byla vyvinuta speciálně pro suchou pokožku, která je hrubá, napjatá a často náchylná ke svědění, olupování či šupinatění. Obsahuje jedinečné kombinace ingrediencí, jež zlepšují schopnost pokožky vázat vodu, zvyšují její obsah hydratace a posilují kožní bariéru. Bylo klinicky prokázáno, že tyto výrobky pokožce doplňují scházející lipidy i hydrataci, a tak jí poskytují okamžitou úlevu. Produkty Eucerin UreaRepair PLUS zanechávají pokožku na pohled i na dotek hladkou, jemnou a vláčnou.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.