Feliway Classic sprej pro kočky 60 ml

Veterinární přípravky

Značka: FELIWAY
Feliway Classic sprej je moderní a účinná metoda, která vaší kočce usnadní zvládání stresových situací a účinně řeší nežádoucí chování díky látce podobné kočičím tvářovým feromonům.
Skladem na e-shopu
719

O produktu

50141896

Chcete pomoci vaší kočce lépe zvládat stresové situace? Pořiďte si sprej Feliway, který obsahuje látky velmi podobné kočičím tvářovým feromonům, které kočkám pomáhají zvládat stresové situace a cítit se v bezpečí. Tato moderní metoda pomůže obnovit přirozené chování vaší kočky a účinně řešit její nežádoucí chování způsobené stresem. Je skvělým pomocníkem při cestování nebo v případě, že vaše kočka doma značkuje a škrábe své území. Můžete ji použít i pro koťata bez omezení věku a pro kočky v období březosti a laktace. Doba účinku spreje je 4-5 hodin.

Hlavní vlastnosti:

  • sprej k řešení nežádoucího chování koček
  • obsahuje látky podobné kočičím tvářovým feromonům
  • dodává pocit bezpečí ve stresových chvílích
  • bezpečný
  • efektivní

Použití

Nastříkejte do přepravky 15 minut před příchodem kočky pro zklidnění během cesty. Pokud kočka doma značkuje močí nebo škrábe po nábytku: očistěte toto místo, vysušte a nastříkejte Feliway Classic sprej. Tak označíte místo jako bezpečné pro kočku, kočka nebude mít důvod zde nadále značkovat/škrábat. Nutno opakovat každý den po dobu minimálně 1 týdne.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.

Kategorie produktu