Flora Natura Echinacea BIO 20x15 ml

Doplněk stravy

Flora Natura Echinacea BIO je 100% přírodní přípravek z třapatky neboli echiacey, která podporuje imunitu a působí příznivě na normální funkci dýchacích cest.
*Sleva 15 % při nákupu nad 329 Kč *Při nákupu produktů značky Flora Natura v minimální hodnotě 329 Kč vč. DPH získáte slevu 15 %. Akce platí do 31. 3. 2023 nebo do vyprodání zásob.
Skladem na e-shopu
399

Cena za 100 ml: 133 Kč

O produktu

50125309

Doplněk stravy z čisté přírody. Flora Natura Echinacea BIO je 100% přírodní přípravek z nadzemních částí třapatky nachové. Díky plnění do jednorázových ampulí, si přípravek uchovává kvalitu i bez konzervačních látek a dostává se k Vám v té nejčistší formě. Třapatka, neboli echinacea, podporuje přirozenou obranyschopnost organismu. Příznivě působí na normální funkci dýchacího systému i dolních močových cest.

Hlavní vlastnosti:

  • echinacea podporuje imunitní systém
  • echinacea podporuje normální funkce dýchacího systému
  • echinacea přispívá k normální funkci dolních močových cest
  • 100% přírodní doplněk stravy
  • neobsahuje konzervanty ani barviva

Dávkování

Užívejte 1 ampulku denně před jídlem. Obsah ampule můžete rozpustit ve sklenici vody. Před použitím protřepejte. Jedná se o přírodní produkt, v němž se může tvořit mírný sediment. Neužívejte nepřetržitě déle než 3 týdny . Pokud užíváte současně léky, neužívejte nepřetržitě déle než 2 týdny. Před konzumací přípravku se poraďte se svým lékařem.

Složení

1 ampule 15 ml: BIO* echinacea (Echinacea purpurea) nadzemní části: 2000 mg**. *100 % surovin pochází z ekologického zemědělství. ** ekvivalent suché rostliny.

Upozornění

Doplněk stravy. Jen pro orální užití, není vhodné pro injekce. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není vhodné pro děti do 12 let a těhotné ženy. Nedoporučuje se u systémových onemocnění: Tuberkoloza, leukémie, autoimunitní onemocnění a nemoc HIV. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.