Frida Mom Jednorázové poporodní kalhotky po císařském řezu 8 ks

Hygienická pomůcka

Značka: FRIDA MOM
Frida Mom Jednorázové poporodní kalhotky po císařském řezu 8 ks jsou jemné a pružné, navržené tak, aby udržely vložku na místě, ale vy jste se cítila pohodlně.

Produkt ještě není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

475

O produktu

50132333

Speciálně po porodu vedeném císařským řezem je velmi důležité nechat jizvu dýchat a zabránit čemukoliv, co by mohlo ohrozit její klidné hojení. Představte si jednorázové poporodní kalhotky, které nikdy neškrtí, netáhnou, a přesto krásně drží na svém místě. Frida Mom Jednorázové poporodní kalhotky po císařském řezu 8 ks mají pohodlný střih s vysokým pasem (bez gumy), díky němuž jsou maximálně příjemné, ale zároveň bezpečně drží a nerolují se dolů přes citlivou jizvu. Jsou vyrobené z velmi hebkého a jemného materiálu (mikrovlákno a Spandex), který je neprůhledný, pružný, přitom velmi lehký a prodyšný. Jednorázové poporodní kalhotky jsou dalším krokem k tomu, abyste se po porodu cítila brzy v plné kondici.

Hlavní vlastnosti

  • nikde netáhnou, neškrtí, přesto krásně sedí a drží vložku na svém místě
  • mají vysoký pas, který bezpečně sedí a neroluje se dolů přes citlivou jizvu
  • univerzální velikost – obvod pasu 70–110 cm (maximální roztažení až 140 cm)

Složení

Obsah balení: 8 jednorázových kalhotek s vysokým pasem. Neobsahují latex.

Použití

Po použití zlikvidujte. Určeno na jedno použití.

Upozornění

Nelze prát v pračce.

O značce

Profimed zaujímá významnou příčku v oblasti péče o zdraví. Základním stavebním kamenem konceptu Profimed Baby se při jeho vzniku stala švédsko-americká, odborníky oceňovaná, značka pomůcek pro děti Fridababy. V roce 2021 udělala další veliký krok na své cestě pomáhat nejen dětem, ale i rodičům. Zachovala si svůj originální pohled na mateřství a vstoupila do segmentu péče o maminky pod značkou Frida Mom.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.