Good Gout BIO Losos s kapustou a pastinákem 6m+ 2x190 g

Ostatní příkrmy

Značka: GOOD GOUT
Dětská výživa Good Gout je vhodná pro děti od ukončeného 6. měsíce a obsahuje lososa, kapustu, pastinák a rýži. V BIO kvalitě.
Skladem na e-shopu
109

Cena za 100 g: 29 Kč

O produktu

50130494

Chcete dopřát vašemu malému strávníkovi to nejlepší na poli dětské gastronomie? Vsaďte na zeleninovo-masový příkrm Good Gout! Lehce opomíjená, přesto skvělá kapusta, obsahuje spoustu vitamínů a minerálů pro zdraví vašeho dítěte. Spolu s jemným pastinákem a lososem, vhodně doplněným špetkou voňavého kopru, je vařena na páře a zachovává si tak skvělou chuť, barvu i živiny. Příkrm je doplněný trochou rýže a kapkou slunečnicového oleje. Je bezlepkový, v BIO kvalitě a vhodný pro děti již od ukončeného 6. měsíce věku.

Hlavní vlastnosti:

  • zeleninovo-rybí příkrm pro děti od ukončeného 6. měsíce
  • BIO kvalita
  • suroviny vařené na páře
  • nové a originální chutě pro vaše děťátko
  • bez lepku

Složení

39 % bio pastináku, voda, 19,5 % kapusty, 9 % bio lososa (RYBA), 3,5 % bio rýže, 0,5 % bio slunečnicového oleje, 0,1 % bio kopru. Obsahuje rybu. Bez lepku.

Použití

Jako nejvhodnější přípravu doporučujeme ohřívat po dobu 2-3 minuty ve vodní lázni. Pokropte studenou vodou, chvíli počkejte a poté kryt sejměte. Pro rychlejší přípravu, propíchněte víko a ohřívejte 30 sekund na 850W. Sejměte víko. Promíchejte, zkontrolujte teplotu a podávejte!

Upozornění

Před otevřením uchovávejte při pokojové teplotě, po otevření v chladničce, a to max. 24 hodin. Pro zdraví dítěte dodržujte návod na přípravu a pro skladování.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.