Good Gout BIO Pyré z máslové dýně a mrkve 6m+ 2x190 g

Ostatní příkrmy

Značka: GOOD GOUT
Dětská výživa je vhodná pro děti od ukončeného 6. měsíce a obsahuje mrkev a dýni ve formě jemného a lahodného pyré.
Skladem na e-shopu
129

Cena za 100 g: 36 Kč

O produktu

50130497

Chcete dopřát vašemu malému strávníkovi to nejlepší na poli dětské gastronomie? Vsaďte na zeleninový příkrm Good Gout ve formě jemného a hebkého pyré. Vaše děti si zamilují sladkou chuť mrkvičky a máslové dýně v kombinaci s cibulkou, trochou rýže a špetkou rozmarýnu pro podtržení chutí. Příkrm je bez lepku, vhodný pro děti od ukončeného 6. měsíce věku. Suroviny jsou v BIO kvalitě a šetrně zpracované na páře, aby si uchovaly co nejvíce živin.

Hlavní vlastnosti:

  • zeleninový příkrm pro děti od ukončeného 6. měsíce
  • BIO kvalita
  • suroviny vařené na páře
  • nové a originální chutě pro vaše děťátko
  • bez lepku

Složení

40 % bio mrkev, 30 % bio máslové dýně, voda, 5 % bio cibule, 4,5 % bio rýže, 0,5 % bio slunečnicového oleje, 0,03 % bio rozmarýnu. Bez lepku.

Použití

Jako nejvhodnější přípravu doporučujeme ohřívat po dobu 2-3 minuty ve vodní lázni. Pokropte studenou vodou, chvíli počkejte a poté kryt sejměte. Pro rychlejší přípravu, propíchněte víko a ohřívejte 30 sekund na 850W. Sejměte víko. Promíchejte, zkontrolujte teplotu a podávejte!

Upozornění

Před otevřením uchovávejte při pokojové teplotě, po otevření v chladničce, a to max. 24 hodin. Pro zdraví dítěte dodržujte návod na přípravu a pro skladování.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.