Good Gout BIO Treska pestrá s květákem a brambůrky 8m+ 2x190 g

Ostatní příkrmy

Značka: GOOD GOUT
Dětská výživa Good Gout je vhodná pro děti od ukončeného 8. měsíce a obsahuje květák, brambory a tresku, dochucené trochou pažitky.
Skladem na e-shopu
125

Cena za 100 g: 35 Kč

O produktu

50130506

Chcete dopřát vašemu malému strávníkovi to nejlepší na poli dětské gastronomie? Vsaďte na zeleninovo-rybí příkrm Good Gout! Lahodný BIO květák skvěle doplňují brambůrky a jemné maso tresky pestré. Ta pochází z udržitelného rybolovu*, takže o ní nelze v žádném ohledu pochybovat. Na drobno nakrájená pažitka pak tomuto už tak lahodnému bezlepkovému pokrmu dodá ještě větší šmrnc. Příkrm je vhodný pro děti od ukončeného 8. měsíce věku.

Hlavní vlastnosti:

  • zeleninovo-rybí příkrm
  • pro děti od ukončeného 8. měsíce
  • BIO kvalita
  • nové a originální chutě pro vaše děťátko
  • bez lepku

Složení

47 % bio květáku, 23 % bio brambor, voda, 8 % Treska pestrá (RYBA), 1 % bio slunečnicového oleje, 1 % bio tapiokového škrobu, 0,3 % bio pažitky. Obsahuje rybu. Bez lepku.

Použití

Jako nejvhodnější přípravu doporučujeme ohřívat po dobu 2-3 minuty ve vodní lázni. Pokropte studenou vodou, chvíli počkejte a poté kryt sejměte. Pro rychlejší přípravu, propíchněte víko a ohřívejte 30 sekund na 850W. Sejměte víko. Promíchejte, zkontrolujte teplotu a podávejte!

Upozornění

Před otevřením uchovávejte při pokojové teplotě, po otevření v chladničce, a to max. 24 hodin. Pro zdraví dítěte dodržujte návod na přípravu a pro skladování.

*Tento produkt splňuje globální referenční pokyny pro udržitelný rybolov vydané organizací MSC.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.