Good Gout BIO Cuketové rizoto s kozím sýrem 8m+ 190 g

Ostatní příkrmy

Značka: GOOD GOUT
Zeleninový příkrm pro malé děti a kojence od ukončeného 8. měsíce. Rizoto s cuketou skvěle dochucené kozím sýrem a bazalkou. Neobsahuje lepek.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
75 ušetříte 20 Kč

Původní cena 95 Kč sleva 21%

Cena za 100 g: 39 Kč

O produktu

50119267

Zeleninový příkrm pro malé děti a kojence od ukončeného 8. měsíce. Rizoto s cuketou skvěle dochucené kozím sýrem a bazalkou. 1 kapsička = kompletní strava přizpůsobená dítěti. Neobsahuje lepek.

Hlavní vlastnosti:

  • 100 % bio kvalita
  • chuťově vyladěná receptura
  • neobsahuje lepek

Složení

60 % bio cuketa, voda z vaření, 9 % bio kozí sýr (laktóza), 8 % bio rýže, bio bazalka. Bez lepku. Alergeny: obsahuje laktózu. Sterilováno. Tepelně upraveno. Výrobek ekologického zemědělství. Vyrobeno ve Francii.

Použití

Jako nejvhodnější přípravu doporučujeme kapsičku ohřívat po dobu 1 minuty ve vodní lázni. Pro rychlejší přípravu vyprázdněte obsah do misky nebo jej otevřete a vložte přímo do mikrovlnné trouby. Zahřívejte 30 sekund při 750 W (dobu ohřívání přizpůsobte). Promíchejte, zkontrolujte teplotu a máte hotovo! Po otevření uchovávejte v chladu a spotřebujte do 24 hodin.

Upozornění

Neohřívejte v klasické troubě. Nepřidávejte sůl. Potravina pro zvláštní výživu. Pro zdraví dítěte dodržujte návod na přípravu a pro skladování.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.