Doplněk stravy

BeastPink Spalovač tuků Night Burn 120 kapslí

Značka: BEASTPINK
  • BeastPink Spalovač tuků Night Burn je doplněk stravy s acetyl-L-karnitinem a CLA a l-tryptofanem. Neobsahuje stimulanty a je vhodný i večer před spaním.
*Při nákupu nad 499 Kč sleva 100 Kč *Při nákupu produktů značek Gymbeam a Beastpink v minimální hodnotě 499 Kč vč. DPH získáte slevu 100 Kč. Akce platí do 30. 9. 2023 nebo do vyprodání zásob.
409

Cena za 1 kus: 3 Kč

O produktu: BeastPink Spalovač tuků Night Burn 120 kapslí

50143385

Úvod

BeastPink Spalovač tuků Night Burn je doplněk stravy s acetyl-L-karnitinem a CLA (konjugovanou kyselinou linolovou). Hlavním úkolem acetyl-L-karnitinu je přenos tuků (mastných kyselin) do buněčných elektráren (mitochondrií), kde jsou spáleny za vzniku energie. Přípravek neobsahuje kofein ani jiné stimulanty, a tak nenarušuje kvalitu spánku. Nedostatek spánku totiž může podrývat vaše úsilí, pokud se snažíte o redukci hmotnosti, protože negativně ovlivňuje hladiny hormonů hladu a sytosti (leptin a ghrelin). Obsažený l-tryptofan působí jako prekurzor serotoninu, hormonu ovlivňujícího naši náladu, a následně i melatoninu – hormonu spánku. 

5 aktivních látek v přípravku Spalovač tuků Night Burn

  • acetyl-L-karnitin
  • CLA (konjugovaná kyselina linolová)
  • l-tryptofan
  • malinový extrakt se 4% obsahem ketonů
  • bioperin pro zvýšení vstřebatelnosti jednotlivých složek

Dávkování

Užívejte 2 kapsle denně. Zapijte dostatečným množstvím tekutiny.


Složení

Acetyl L-karnitin, konjugovaná kyselina linolová, malinový extrakt (Rubus idaeus) (ovoce) (4% ketonů), želatinová kapsle (želatina, barviva: Candurin® Silver Fine, červeň Allura AC E129*), L-tryptofan, objemové činidlo (mikrokrystalická celulóza), protispékavé činidlo (stearan hořečnatý), bioperine. *Může mít nepříznivý vliv na aktivitu a pozornost dětí.


Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí!


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.