Zdravotnické prostředky

Gynocaps S.R. 2 vaginální tablety

Značka: GYNOCAPS

Ulevuje od nepříjemných příznaků vaginálních infekcí jako je svědění, pálení, výtok a působí jako prevence proti opakovaným obtížím.

299
Ušetříte 11%

Původní cena:  335 Kč  ·  sleva 36 Kč

Nejnižší cena před slevou: 335 Kč

Doprava zdarma při nákupu nad 399 Kč. Platné do 23.6.2024.

O produktu: Gynocaps S.R. 2 vaginální tablety

50076526

Úvod

První vaginální probiotikum s řízeným uvolňováním pro snadnější používání. Vaginální tablety Gynocaps® SR obsahují kombinaci vaginálního probiotika (Lactobacillus casei Döderlein) a prebiotika v unikátním složení Lcr Regenerans®. Lactobacillus casei Döderlein je bakterie přirozeně se vyskytující v pochvě, která pomáhá udržet zdravou poševní mikroflóru pomocí snižování pH. Přirozená rovnováha poševní mikroflóry je důležitá pro zamezení výskytu vaginálních infekcí.

Složení Lcr Regenerans® má unikátní trojí účinek proti původcům plísní a bakterií. Lcr Regenerans® udržuje kyselé pH v pochvě, vytváří ochranný biofilm na sliznici a obnovuje vaginální mikroflóru. Poskytuje tak úlevu od nepříjemných pocitů jako je svědění, pálení, výtok a jiné projevy zánětu a působí preventivně proti opakovaným obtížím. 1 tableta průběžně uvolňuje Lcr Regenerans® po dobu 4 dnů. Tím se zmírňují obvyklé časté výtoky způsobené podáváním vaginálních přípravků.


Dávkování

Na obnovu vaginální mikroflóry zavádějte 1 tabletu první den a 2. tabletu pátý den léčby (2 tabletová léčba na 8 dní).

Tabletu zavádějte hluboko do pochvy večer před spaním. Před zavedením je vhodné tabletu navlhčit. Několik hodin po zavedení tablety je vhodné použít vložku, může dojít k výtoku. Pohlavní styk je možný nejdříve za 8 hodin po zavedení vaginální tablety.

 


Složení

Vaginální tobolky obsahují 1x109 v 1 gramu Lcr Regenerans® (Lactobacillus casei rhamnosus Döderlein).

 


Upozornění

Pouze k vaginální aplikaci. Určeno pouze pro ženy starší 18 let. Uchovávejte mimo dosah dětí.

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.