Hami 5 600 g

Výživa pro malé děti

Značka: HAMI
5.0
Mléčná výživa pro malé děti od ukončeného 35. měsíce. Hami 5 s komplexem OptiNutri je zdrojem vápníku i dalších minerálů a vitaminů pro správný růst a vývoj.
Skladem na e-shopu
219 ušetříte 100 Kč

Původní cena 319 Kč , sleva 31%

Nejnižší cena před slevou: 319 Kč

Cena za 100 g: 37 Kč

O produktu

50134356

Každý nový zážitek začíná spokojeným bříškem. Mléčná výživa Hami 5 pro děti od 3 let s komplexem OptiNutri je nejen zdrojem vápníku*, tak jako kravské mléko, ale obsahuje i další minerály a vitaminy pro správný růst a vývoj**, a navíc báječně chutná! Je jednoduše přesně přizpůsobené potřebám vašeho malého gurmána tak, aby bylo vhodnou součástí jeho smíšené a vyvážené stravy! A co ocení maminky? Mléko se skvěle rozpouští a nehrudkovatí!

Hlavní vlastnosti

 • pro děti od ukončeného 35. měsíce
 • obsahuje vitamíny C a D*, které přispívají k normální funkci imunitního systému, vitamin D je potřebný pro normální růst a vývin kostí u dětí
 • jód* přispívá k normálnímu růstu dětí
 • železo* přispívá k rozvoji poznávacích funkcí u dětí
 • obsahuje prebiotickou vlákninu GOS/FOS
 • neobsahuje konzervanty*
 • bez palmového oleje


Složení

Laktóza (z mléka), sušené odtučněné mléko, maltodextrin, rostlinné oleje (slunečnicový, řepkový, slunečnicový s vysokým obsahem kyseliny olejové, kokosový), galaktooligosacharidy (z mléka) 5,5 %, fosforečnan vápenatý, citronan, fruktooligosacharidy 0,4 %, uhličitan vápenatý, citronan hořečnatý, chlorid draselný, citronan sodný, kyselina L-askorbová, L-askorban sodný, inositol, síran železnatý, mléčné aroma, síran zinečnatý, D-pantothenát vápenatý, DL-α-tokoferyl acetát, antioxidant: askorbylpalmitát, nikotinamid, riboflavin, thiamin hydrochlorid, retinylpalmitát, cholekalciferol, pyridoxin hydrochlorid, jodid draselný, kyselina pteroylmonoglutamová (kyselina listová), fytomenadion, D-biotin, kyanokobalamin. Složení se vztahuje k sušenému stavu potraviny. Alergeny: mléko.

Použití

 • Vysterilizujte všechno používané nádobí a převařte pitnou vodu určenou pro kojence. Nechte ji v konvici vychladnout asi 30 minut na přibližně 40 °C. Odpovídající množství převařené vody (viz tabulka na obalu) vlijte do hrnečku.
 • Na dávkování vždy používejte přiloženou odměrku. Prášek v ní zarovnejte pomocí ploché části nože.
 • Do hrnečku s vodou přidejte odpovídající množství prášku (viz tabulka na obalu). Mléčnou směs důkladně promíchejte.
 • Před podáváním ověřte teplotu mléčné směsi kápnutím na vnitřní stranu zápěstí a ihned podávejte.
 • Připravenou stravu spotřebujte do 2 hodin, pak zlikvidujte.
 • Neohřívejte v mikrovlnné troubě, hrozí opaření dítěte.
 • Nikdy nepřidávejte do výživy více odměrek, než je stanoveno, ani cokoliv jiného.
 • Po každém použití obal vždy pečlivě uzavřete a uschovávejte jej na suchém a chladném místě (ne v ledničce). Nevkládejte dovnitř vlhkou odměrku. Obsah spotřebujte do 1 měsíce po otevření.

Dávkování

100 ml Hami 5 = 90 ml převařené vody + 3 zarovnané odměrky prášku. 1 zarovnaná odměrka = 3,6 g sušeného přípravku. Přesné množství mléka pro vaše dítě vám poradí pediatr.

Upozornění

Výrobek je určen pro výživu dětí od ukončeného 35. měsíce věku. Mléčná výživa malých dětí, v prášku. Má být pouze součástí smíšené a vyvážené stravy dítěte a není náhradou mateřského mléka. Nevhodné pro děti do 1 roku věku. Pro zdraví dítěte je důležité důsledné dodržování návodu na přípravu i uvedených doporučení. Vyvarujte se dlouhému kontaktu mléčné výživy se zoubky – zvyšuje riziko výskytu zubního kazu. Dohlédněte na hygienu prvních zoubků.

*Jak požadují právní předpisy pro veškerou dětskou a kojeneckou výživu. **Obsahuje vitamíny C a D, vápník, železo a jód.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.