Dr. Weiss HerbalMed Eukalyptus + máta + vitamin C 24+6 pastilek

Doplněk stravy

Značka: DR. WEISS
Originální švýcarské bylinné pastilky se vyrábějí podle původní receptury ve Švýcarsku. Účinnost a jedinečnost zaručuje pečlivě kontrolovaná kvalita a unikátní kombinace více než 20 extraktů z léčivých bylin, medu a vitaminu C.
139

Cena za 1 kus: 5 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu: Dr. Weiss HerbalMed Eukalyptus + máta + vitamin C 24+6 pastilek

50061743

HerbalMed past. Dr.Weiss Eukalypt+máta+vit.C

HERBALMED® pastilky Dr. Weiss

Užití

HERBALMED® pastilky Dr. Weiss se zvýšeným obsahem extraktů eukalyptu a máty:

  • uvolňuje dýchací cesty(1)
  • zklidňuje nosní sliznici(1)
  • podporuje snadné dýchání(1)

Díky vyváženému obsahu, zvoleným koncentracím a vzájemně se podporujícím účinkům jednotlivých složek mají tyto pastilky nejvyšší přírodní účinnost. Pastilky neobsahují konzervační látky. Doplněk stravy.

Vysvětlivky: (1)eukalypt

Dávkování

Pro dosažení intenzivního účinku se užívá jedna pastilka 6krát denně po 2-3 hodinách. U dětí od 3-12 let užívat maximálně 4 pastilky denně. Pastilka se pro vyšší účinnost nechá volně rozpustit v ústech a doporučuje se půl hodiny po užití nejíst a nepít. Pastilky je vhodné užívat hned při prvních příznacích rýmy nebo ucpaného nosu.

Příznaky

PŘI RÝMĚ(1)

Složení přípravku

Blahovičník kulatoplodý (Eucalyptus globulus) obsahuje rostlinné silice, které působí antisepticky, zklidňují nosní sliznici a podporují fyziologické funkce dýchacího systému; extrakt z listu.

Máta peprná (Mentha piperita) obsahuje rostlinné silice, mentol a třísloviny, které pomáhají zlepšit průchodnost nosu; extrakt z listu.

Pastilky dále obsahují včelí med, menthol, eukalyptový olej, šalvějový olej, vitamín C a extrakt z 20 léčivých bylin.

 

Info o firmě

www.simply-you.cz

Výrobcem produktu je Simply You Pharmaceuticals a.s. - dynamicky rostoucí společnost specializující se na výzkum, vývoj, výrobu a distribuci vysoce kvalitních nutraceutik, farmakosmetiky a zdravotnických prostředků. Naše přípravky se vyznačují vysokou kvalitou, účinností a konkurenceschopnou cenou. Aktivity společnosti Simply You Pharmaceuticals a.s. jsou rozprostřeny celosvětově, produkty společnosti jsou distribuovány do téměř dvou desítek zemí. Výrazné investice do výzkumu, vývoje, moderních technologií a efektivnosti procesů umožňují vysokou míru uspokojení potřeb našich zákazníků. Poskytujeme komplexní informační servis jak lékařům a lékárníkům, tak spotřebitelům, kteří aktivně pečují o své zdraví. Naší filozofií je aktivně se podílet na zlepšení zdraví zákazníků a přispívat tak k jejich šťastnějšímu a spokojenějšímu životu.

Odborná poznámka

Upozornění: Ukládat mimo dosah dětí! Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Určeno pro děti od 3 let.

Skladování: Skladujte v suchu a temnu při teplotě 15-25 °C. Chraňte před přímým slunečním zářením, mrazem a vysokými teplotami.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.