HYFAC WOMAN Micelární tonikum na akné 200 ml

Kosmetika

Značka: HYFAC
HYFAC WOMAN Micelární tonikum na akné šetrně odstraňuje nečistoty a make-up z obličeje a očí bez nepříjemného vysoušení pleti. Rozzáří pleť a snižuje vznik skvrn a zarudnutí.
Skladem na e-shopu
215

O produktu

50113908

Jemné čistící micelární tonikum na akné šetrně odstraňuje nečistoty a make-up z obličeje a očí bez nepříjemného vysoušení pleti. Speciální složení chrání pleť před tvorbou nových pupínků. Extrakty z bílého čaje pleť rozzáří a snižují vznik skvrn a zarudnutí. Bezoplachové a zklidňující tonikum s jemnou květinovou vůní je vhodné i pro citlivou pokožku, nezanechává lepivý pocit. Pro čistou a osvěženou pokožku.

Výsledek:

  • odstraňuje nečistoty a make-up
  • zaručeně snižuje vznik skvrn a zarudnutí
  • zajišťuje čistou a osvěženou pokožku

 


Složení

Veškeré produkty kosmetické značky Hyfac jsou tvořeny přírodními složkami a ingrediencemi, které mají za úkol čistit Vaši pleť a dodávat ji tu nejvyšší péči.

Použití

Malé množství micelární vody naneste na vatový tampon a odličte pokožku obličeje a očí. Postup opakujte, dokud není tampon čistý. Používejte ráno a večer. Neoplachujte.

O značce

Hyfac je francouzská kosmetická značka, která se především zaměřuje na problematickou a aknózní pleť. Značka Hyfac je výjimečná svým účinným konceptem pro řešení problematické a aknózní pleti. Celý koncept spočívá ve třech krocích: 1. Vyčisti, 2. Pečuj, 3. Udržuj. Produkty značky Hyfac nejsou však určené pouze pro mladou pokožku, ale výrobky této značky se zaměřují i na problematickou pleť v dospělosti. Na trhu působí již 30 let.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.