Innova Tekutá sklovina suspenze 220 ml

Dentální hygiena

NAVÍC Innova Jemný zubní kartáček s ionty stříba 1 ks Při nákupu produktů značky Innova v minimální hodnotě 300 Kč vč. DPH získáte NAVÍC Innova Jemný zubní kartáček s ionty stříba 1 ks za 0,01 Kč. Akce platí do 30. 6. 2021 nebo do vyprodání zásob. Podmínky akce

Skladem na e-shopu

O produktu

Obnova a posílení zubní skloviny při přecitlivělovsti zubů. Innova tekutá sklovina suspenze obsahuje vysokou dávku amorfního hydroxyapatitu vápenatého získaného patentovanou technologií. Hydroxyapatit působí jako tekutá zubní sklovina, obnovuje povrch zubu a uzavírá obnažené dentinové kanálky v zubovině. Snižuje přecitlivělost zubů a rozjasňuje zubní sklovinu. Systém WhiTanine® je založen na bázi enzymů a poskytuje jemné bělení zubů. Obohaceno bioaktivním vápníkem pro remineralizaci zubní skloviny.

Výsledek:

  • intenzivně obnovuje zubní sklovinu
  • snižuje přecitlivělost zubů
  • jemně bělí a rozjasňuje zubní sklovinu

Složení

Aktivní složky: Patentovaný systém WhiTanine® pro jemné bělení skloviny; hydroxyapatit vápenatý (1 %), inovativní enzym Tannase pro rozjasnění skloviny; extrakt z červených hroznů, thymol s dezinfekčním účinkem, Calcis – bioaktivní vápník pro remineralizaci zubní skloviny, vitamin E, eukalypts, thymol a anýz.

Použití

1x denně, nejlépe před spaním. Nalijte trochu suspenze do uzávěru. Neřeďte vodou. Vyplachujte si ústa intenzivně po dobu 1 min. Nepolykejte. Po vypláchnutí nejezte ani nepijte alespoň 30 minut. Suspenze je zvlášť vhodná při přecitlivělosti zubů i při ortodontické léčbě.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.