Kosmetika

JONZAC Bébé Dětský krém na přebalování BIO 75 ml

Značka: JONZAC
Produktová řada: Jonzac Bébé

Vyživuje a hydratuje pokožku v plenkové oblasti. Zklidňuje, regeneruje a poskytuje optimální fyziologickou ochranu. 99 % složek přírodního původu.

Akce 3 za cenu 2 Při nákupu 3 kusů produktů značky JONZAC v libovolné kombinaci získáte nejlevnější z nich za 0,01 Kč. Akce platí do 30. 6. 2024 nebo do vyprodání zásob.
365
Doprava zdarma při nákupu nad 399 Kč. Platné do 23.6.2024.

O produktu: JONZAC Bébé Dětský krém na přebalování BIO 75 ml

50123180

Úvod

Hledáte pro pokožku Vašeho miminka jemnou přírodní péči? Vyzkoušejte JONZAC BÉBÉ BIO Dětský krém na přebalování, který obsahuje termální vodu Jonzac a 99 % složek přírodního původu. Jeho složení v BIO kvalitě vyživuje pokožku v plenkové oblasti a má zklidňující a regenerační účinky. Krém je obohacen o přírodní hydratační faktor L-PCA, který poskytuje optimální fyziologickou ochranu dětské pokožce. 

Výsledek

  • vyživuje pokožku v plenkové oblasti
  • vytváří ochranný film, který předchází vzniku opruzenin
  • zklidňuje a regeneruje pokožku
  • poskytuje pokožce optimální fyziologickou ochranu
  • 99 % složek přírodního původu

Použití

Krém aplikujte dle potřeby při každém přebalování na pokožku v oblasti plen. Před aplikací přebalovacího krému pokožku důkladně očistěte dermo-čistícím gelem JONZAC BÉBÉ nebo dětským čistícím mlékem 2v1 JONZAC BÉBÉ. Nelze aplikovat na poškozenou mokvající pokožku. V případě, že zarudnutí pokožky přetrvává, poraďte se se svým lékařem.


O značce

Jonzac Bébé je řada dětských výrobků vytvořená z termální vody Jonzac a přírodních ingrediencí, speciálně vybraných pro pokožku kojenců. Zklidňující a revitalizující složení reaguje na potřeby vysoce citlivé dětské pokožky. Řada Jonzac Bébé je certifikována jako ekologická a vysoce tolerantní – to znamená, že suroviny jsou vybírány tak, aby riziko alergické reakce bylo minimální. Obaly Eau Thermale Jonzac jsou ekodesignovány tak, aby omezovaly jejich dopad na životní prostředí. Značka používá recyklované PET plasty a bioplasty získané z cukrové třtiny.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.