Potraviny a nápoje

Kitl Syrob Okurka BIO 500 ml

Značka: KITL

Vynikající hustý okurkový sirup skvělý pro přípravu domácích osvěžujících limonád a k ochucení nealkoholických i alkoholických nápojů a koktejlů.

149

Cena za 1 litr: 298,00 Kč

Doprava zdarma při nákupu nad 399 Kč.

O produktu: Kitl Syrob Okurka BIO 500 ml

50114311

Úvod

Na osvěžení, na žízeň i na chuť. Připravte si sami domácí okurkovou limonádu, lahodnou okurkovou zmrzlinu nebo si ochuťte nealkoholické i alkoholické nápoje a koktejly.

Okurka je původně tropická rostlina pocházející z Asie. Před více než 4 tisíci lety ji začali pěstovat Indové, od nichž se pak díky starým Řekům a Římanům rozšířila do Evropy. V současné době je okurka nedílnou součástí většiny světových kuchyní. Recepty jsou rozmanité, od sladkého okurkového koláče až po výtečnou domácí limonádu. Přípravek Kitl Syrob Okurka BIO je vyroben z okurek v BIO kvalitě. Můžete ho používat doma, ale je vhodný i do restaurací a barů.


Složení

Třtinový cukr*, okurková šťáva* (Cucumis sativus L., 5%), regulátor kyselosti: kyselina citrónová, koncentrát spiruliny, koncentrát světlice barvířské, přírodní aroma.

*z ekologického zemědělství


Použití

Pro přípravu domácích limonád řeďte nejlépe s kvalitní vodou v poměru 1:10.

Domácí limonádu vykouzlíte smícháním s vychlazenou sodovkou, ledem a dozdobením plátky okurky. Nebo okurkový Syrob smíchejte s rozmixovanou okurkou, vodou, cukrem a sněhem vaječného bílku. Dejte zmrazit a každou půlhodinu promíchejte, dokud směs neztuhne. Výsledkem je lahodná okurková zmrzlina.


Upozornění

Případný zákal nebo pěna nejsou na závadu a podtrhují přírodní charakter produktu. Před upotřebením protřepejte. Po otevření uchovejte v chladu a spotřebujte do 14 dní.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.