Wolfberry Goji kustovnice čínská sušené plody 1 kg

Potraviny a nápoje

Značka: WOLFBERRY
5.0
Wolfberry Goji kustovnice čínská obsahuje sušené plody příjemně sladkokyselé chuti, které jsou plné vitaminů, minerálů a dalších výživných látek.
Skladem na e-shopu
495

Cena za 1 kg: 495 Kč

O produktu

50097262

Plody kustovnice čínské – goji si vysloužily přídomek ovoce dlouhověkosti. Jejich přínos pro lidský organizmus prověřily staleté zkušenosti tradiční čínské medicíny i tibetští mnichové. Chutné plody poskytují tělu celou řadu vitamínů, minerálů a dalších cenných látek. Wolfberry Goji kustovnice čínská se pěstuje v oblasti čínské provincie Ningxia, která je proslulá nejkvalitnějšími plody této rostliny na světě.

Pěstováno s láskou a péčí

O rostliny goji se místní lidé starají s obrovskou péčí. Zralé plody se sklízejí tak, že se velmi opatrně setřásají na podložku, aby se bobule nepoškodily a uchovaly si krásnou barvu, a sklizená úroda se nechává v polostínu uschnout. V okolí keřů kustovnice, se nepěstují žádné jiné rostliny, díky tomu jsou goji z Ningxia chráněny před nákazami, kterými trpí jiná vegetace. Provincie Ningxia získala za plody goji zlatou cenu na Malajském mezinárodním potravinářském veletrhu a pyšní se třemi zlatými cenami z Čínského zemědělského veletrhu.


Složení

Goji – plody kustovnice čínské (Lycium chinense). Alergeny: Obsahuje oxid siřičitý přirozeně se vyskytující v půdě a ve vzduchu <15 mg na 1 kg plodů.

Použití

Plody kustovnice se dají, podobně jako rozinky, jíst v sušené podobě. Můžete je přidat do müsli či obilné kaše nebo do jogurtu. Pokud goji zalijete horkou vodou, připravíte chutný čaj: 1 čajovou lžičku goji spařte ¼ l vody a nechejte 3 minuty odstát. Poté slijte a podle chuti přislaďte. Ideální denní konzumace je 10-20 g sušených plodů.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.