laSaponaria Pánská pěna na holení s konopím BIO 150 ml

Kosmetika

laSaponaria Pánská pěna na holení s konopím BIO pro perfektně hladké tváře bez podráždění. Vhodná i pro citlivou pokožku.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
195

O produktu

50126382

laSaponaria Pánská pěna na holení s konopím BIO pro perfektně hladké tváře bez podráždění. Receptura v BIO kvalitě je namíchaná pouze z šetrných ingrediencí, které se přátelí i s citlivou pokožkou. Obsažené konopí tvář při holení krásně zklidňuje, chmel ji hydratuje a chrání a vše završí šalvěj, která tiší podráždění. Jedná se zkrátka o dokonalou péči pro mužskou pleť. 

Výsledek:

  • perfektní oholení bez podráždění
  • zklidňuje a hydratuje pokožku 
  • vhodná i pro citlivou pleť

Složení

Pěna je obohacena o výtažky z konopí, chmel a šalvěj.

Použití

Lahvičku před použitím řádně protřepejte. Aplikujte malé množství produktu do dlaně (pěna je spíše krémová, stačí tedy opravdu malé množství). Naneste oběma rukama na obličej, rozetřete a začněte s holením. Pěna je vhodná pro každodenní použití.

O značce

laSaponaria je 100% přírodní BIO certifikovaná italská kosmetika, která si zaručeně získá srdce všech, kteří chtějí hýčkat své tělo, a přitom cítí, že svět kolem nás máme ve svých rukách. Přípravky jsou vyráběny zodpovědně z lokálních ekologických a fair trade surovin. Všechny produkty jsou provoněny přírodními silicemi a jsou výsledkem poctivé řemeslné ruční výroby, nadšení pro správnou věc i touhy zanechat svět lepším místem.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.