Leros THÉ SALVAT 100 g

50010360

Registrovaný léčivý přípravek

Skladem na e-shopu

50 ušetříte 3 Kč

Původní cena 53 Kč, sleva 6%

Cena za 100 g: 50 Kč

O produktu

Léčivý čaj The Salvat se používá jako součást žlučníkové diety. Podporuje tvorbu a vylučování žluči, působí lehce projímavě, proti nadýmání a uvolňuje napětí v břiše. Zmírňuje pocity plnosti. Jeho použití je založeno výlučně na zkušenosti z tradičního užívání. Přípravek je vhodný pro dospělé a dospívající od 12 let. Není vhodný během těhotenství a kojení.

Dávkování

Jednu polévkovou lžíci přelijte ¼ l vařící vody. Nechte 15-20 minut vyluhovat v přikryté nádobě. Poté sceďte. Čaj se nesmí vařit, připravujte jej vždy čerstvý, bezprostředně před použitím. Pije se co nejteplejší, po doušcích. Užívejte 3x denně půl hodiny před jídlem. 

Thé Salvat užívejte nejdéle 2 týdny. Pokud se během 1 týdne užívání příznaky nezlepší nebo se zhoršují, vyhledejte lékaře.

Složení

100 g čajové směsi obsahuje: řepíková nať (Agrimoniae herba 25,0 g), jablečníková nať (Marrubii herba 25,0 g), boldovníkový list (Boldo folium 10,0 g), smetankový kořen s natí (Taraxaci radix c. herba 10,0 g), krušinová kůra (Frangulae cortex 10,0 g), heřmánkový květ (Matricariae flos 10,0 g), nať máty peprné (Menthae pip. herba 10,0 g).

Upozornění

Vzhledem k obsahu smetankového kořene s natí se užívání tohoto přípravku nedoporučuje pacientům se srdečním selháním či selháním ledvin.

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

Parametry
Značka Leros
SUKL název THÉ SALVAT SPC 1 IV
Farmakoterapeutická skupina Fytofarmaka a živočišné produkty
Forma Čaj sypaný
Věk dítěte od 12 let
SUKL kód 961
EAN 961
Přílohy
Příbalová infomace PDF

Kategorie produktu