Dr.Max Cranberries & D-mannose 30 tablet

Doplněk stravy

Značka: DR.MAX
Dr.Max Cranberries & D-mannose obsahuje výtažek z plodu klikvy velkoplodé, extrakty z medvědice lékařské a listů buchu doplněné D-manózou pro optimální komfort močových cest.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren
229

Cena za 1 kus(tbl): 8 Kč

O produktu

50132562

Mximální komfort pro Vaše močové cesty. Dr.Max Cranberries & D-manose obsahuje extrakt z plodů severoamerických brusinek (klikva velkoplodá), D-manózu a extrakty z listů buchu a medvědice lékařské. Severoamerické brusinky (Vaccinium macrocarpon) obsahují řadu důležitých látek pro organismus, zejména proanthokyanidiny (PAC), bioflavonoidy a organické kyseliny. Přípravek doporučujeme všem, kteří chtějí podpořit normální funkci dolních močových cest a normální činnost močového měchýře.

Hlavní složky:

  • D-manosa je specifický monosacharid, který se po požití prakticky nemetabolizuje, snadno se vstřebává do krve, odkud je filtrován ledvinami do moči
  • medvědice lékařská přispívá k normální činnosti močového měchýře
  • výtažek z listů Buchu (Agathosma betulina), česky těhozev zejkovaný příznivě ovlivňuje funkci dolních močových cest

Dávkování

Užívejte 1 tabletu denně. Tabletu zapijte dostatečným množstvím vody. Dodržujte pitný režim, alespoň 2 litry tekutiny denně. Délka používání výrobku by měla trvat nejvýše 2 týdny, poté doporučujeme užívání krátkodobě přerušit.

Složení

D-manóza 250 mg, extrakt z listů buchu (4:1) 25 mg, extrakt z listů medvědice lékařské (4:1) 25 mg, proanthokyanidiny (BL-DMAC) 18 mg v jedné tabletě.

Plnidlo (fosforečnany vápenaté), D-manóza, zahušťovadlo (mikrokrystalická celulóza), extrakt z plodů klikvy velkoplodé (Vaccinium macrocarpon), extrakt z listů buchu (Agathosma betulina), extrakt z listů medvědice lékařské (Arctostaphylos uva-ursi), emulgátor (hydroxypropylmethylcelulóza), stabilizátor (zesíťovaná sodná sůl karboxymethylcelulózy), lešticí látka (polyvinylalkohol), protispékavá látka (oxid křemičitý), zvlhčující látka (polydextróza), protispékavé látky (talek, hořečnaté soli mastných kyselin), stabilizátor (triethylcitrát), barvivo (oxidy a hydroxidy železa).

Upozornění

Přípravek není určen pro děti do 12 let, pro těhotné a kojící ženy a pro osoby s onemocněním ledvin. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Dbejte na vyváženou a pestrou stravu a zdravý životní styl. Ukládejte mimo dosah dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.