Dr.Max PRO32 First Teeth Relief Gel gel na prořezávání zoubků 30 ml

Zdravotnické prostředky

Značka: DR.MAX
Dr.Max PRO32 First Teeth Relief Gel KIDS je gel na prořezávání dětských zoubků s výtažky z heřmánku, lékořice a máty. Lze ho používat dlouhodobě a bez omezení věku.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
95 ušetříte 24 Kč

Původní cena 119 Kč sleva 20%

O produktu

50127458

Gel na prořezávání prvních zoubků. Gel vytváří ochranný film z polysacharidu Pullulan a organického citronanu draselného, který poskytuje dásním okamžitou úlevu. Díky obsahu výtažků z heřmánku a lékořice má zklidňující a protizánětlivý účinek. Výtažek z máty osvěžuje a uklidňuje. Obsažený xylitol zjemňuje a chrání namáhané dásně. Dr.Max PRO32 First Teeth Relief Gel KIDS lze používat dlouhodobě a bez omezení věku.


Složení

Aqua, Xylitol, Pullulan, Glycerin, Propylene Glycol, Tripotassium Citrate, Xanthan Gum, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Glycyrrhiza Glabra Extract, Mentha Piperita Leaf Extract, Zingiber Officinale Root Extract, Citric Acid, Sodium Gluconate, Chamomilla Recutita Flower Extract.

Použití

Naneste přiměřené množ­ství gelu na dásně dítěte a jemně masírujte čistým prstem nebo pomocí vhodného jednorázové­ho náprstku. V případě potřeby je aplikaci možné opakovat každých 20 minut.

Upozornění

Pokud zaznamenáte podráž­dění nebo zvýšenou citlivost na některou ze složek, přestaňte gel používat. Vyhněte se kontaktu s očima. Uskladňujte mimo dosah malých dětí.

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.