Medpharma Prostata formula 67 tablet

Doplněk stravy

Značka: MEDPHARMA
„Prostata formula“ obsahuje zejména látky rostlinného původu, ale i vitamin E, selen a zinek. Selen přispívá k normální spermatogenezi, zinek k udržení normální hladiny testosteronu v krvi a k normální plodnosti a reprodukci.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
211

Cena za 1 kus: 3 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu

50011471

„Prostata formula“ je doplněk stravy  obsahuje zejména látky rostlinného původu, ale i vitamin E, selen a zinek. Selen přispívá k normální spermatogenezi, zinek k udržení normální hladiny testosteronu v krvi a k normální plodnosti a reprodukci. Saw palmetto přispívá normální funkci prostaty a močové soustavy, má příznivý vliv na reprodukční systém. Kopřiva příznivě působí na činnost cévní soustavy. Sibiřský ženšen příznivě působí na fyzické a duševní zdraví, zvyšuje přirozenou obranyschopnost organismu, stabilizuje normální hladinu cukru v krvi a příznivě působí na činnost krevního oběhu. Zinek má pozitivní vliv na syntézu DNA, plodnost a reprodukci.Selen příznivě ovlivňuje spermatogenezi, podporuje činnost štítné žlázy a funkci imunitního systému.

Hlavní vlastnosti:

  • saw palmeto podporuje funkci prostaty a močové soustavy
  • zinek podporuje plodnost a reprodukci
  • selen podporuje spermatogenezi

Dávkování

1 tableta 1× denně.
Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Složení

Plnidlo (fosforečnan divápenatý), serenoa plazivá/saw palmetto extrakt (Serenoa repens), emulgátor (celulosa), extrakt 4:1 z kořene kopřivy dvoudomé (Urtica dioica), L-alanin, kyselina L-glutamová, L-glycin, dýňová semena (Cucurbita pepo), stabilizátor (zesíťovaná sodná sůl karboxymethylcelulosy), extrakt 4:1 z kořene sibiřského ženšenu (Eleutherococcus senticosus), oxid zinečnatý (zinek), slivoň africká (Pygeum africanum), zvlhčující látky (mastné kyseliny, hořečnaté soli mastných kyselin), stabilizátor (hydroxypropylmethylcelulosa), květní pyl, DL-alfa-tokoferyl-acetát (vitamin E), protispékavá látka (dioxid křemičitý), pyridoxin hydrochlorid (vitamin B6), beta-karoten, lykopen, selenan sodný (selen).

Upozornění

Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není určeno pro děti. Ukládejte mimo dosah dětí! Ukládejte v suchu a temnu při teplotě +4 až +25 °C.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.