Doplněk stravy

Megafyt Dětský BIO Ovocný čaj jablko s inulinem porcovaný čaj 20x2 g

Značka: MEGAFYT

Porcovaný dětský BIO ovocný čaj v nálevových sáčcích obsahuje BIO šípek, BIO ibiškový květ, BIO jablko, BIO inulin a přírodní jablečné aroma.

65

Cena za 100 g: 162,50 Kč

O produktu: Megafyt Dětský BIO Ovocný čaj jablko s inulinem porcovaný čaj 20x2 g

50091891

Úvod

Megafyt Dětský BIO ovocný čaj jablko s inulinem je osvěžující ovocný čaj příjemné vůně a lahodné chuti s obsahem rozpustné vlákniny inulinu. Obsahuje šípky, ibiškový květ a jablka. Je určený pro děti od ukončeného 6. měsíce věku, chutnat bude ale i starším dětem a dospělým. Navíc se jedná o produkt kontrolovaného ekologického zemědělství, takže nemusíte mít obavy, zda svým malým strávníkům dáváte to nejlepší.

Hlavní vlastnosti:

  • ovocný aromatizovaný čaj
  • vhodný pro dospělé a děti od ukončeného 6. měsíce věku
  • BIO kvalita

Složení

BIO šípek (45 %), BIO ibiškový květ, BIO jablko, BIO inulin (10 %), přírodní jablečné aroma.


Použití

1 nálevový sáček (2 g) se přelije 0,25 l vroucí vody a nechá se 8 - 10 min vyluhovat v přikryté nádobě. Nesmí se vařit. Kojencům do 1 roku podávejte čaj přiměřeně teplý. Před konzumací teplotu zkontrolujte. Připravuje se vždy čerstvý, bezprostředně před použitím. Čaj je nejlépe dětem podejte z hrnečku. Děti od ukončeného 6. měsíce 1 šálek denně, děti od 3 let 2 - 3 šálky denně.


Upozornění

Určeno pro děti od ukončeného 6. měsíce věku. Nenahrazuje pestrou stravu. Nepřekračujte doporučené dávkování. Uchovávat mimo dosah dětí.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.