516 770 100 | info@drmax.cz | O nás

Melatonin 100 tablet

Akce -37%
Melatonin 100 tablet

Melatonin 100 tablet

50092775
Doplněk stravy: Více o legislativě
249 Kč 396 Kč 249 Kč / 100 kusů(tbl)
Skladem na e-shopu

Melatonin přispívá ke zkrácení doby nutné pro usnutí.

Podrobné informace o produktu

Melatonin přispívá ke zkrácení doby nutné pro usnutí (příznivého účinku se dosáhne při konzumaci  1 mg melatoninu před spaním). Melatonin také přispívá ke zmírnění subjektivního pocitu únavy v důsledku časového posunu (příznivého účinku se dosáhne při konzumaci alespoň 0,5 mg melatoninu krátce před spaním v první den cesty a několik následujících dní po příjezdu do cílového místa). Inulin je rozpustná vláknina rostlinného původu. Jedná se o uhlohydrát, který se získává extrahováním z kořene čekanky (Cychorium intibus). Nezapomeňte, že zdravý způsob života a vyvážená strava zajišťují řádné fungování organismu a dobrou kondici.

Dávkování: 

1 tableta 1x denně před spaním. Tableta se zapije dostatečným množstvím tekutiny.

Složení:

V přepočtu na denní dávku – 1 tableta 700mg: Inulin 695,25mg, Steran hořečnatý (protispékavá látka) 3,5mg, Melatonin 1,25mg.

Upozornění:

Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřesahovat doporučenou denní dávku. Nevhodné pro děti do 18 let, těhotné a kojící ženy. Užívání je vhodné konzultovat s lékařem. Užívat jen před předpokládanou dobou spánku, protože může způsobit ospalost. Nevhodné pro osoby alergické (přecitlivělé) na některou z látek ve složení produktu. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Dodavatel: Pharma Activ Czech s.r.o.

Vyrobeno na Slovensku.

Kategorie produktu

Parametry

Forma Tablety
EAN 8586019020441

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.