Milupa lp–drink prášek 400 g

Potravina pro zvláštní lékařské účely

Značka: MILUPA
Milupa lp–drink je nápoj se sníženým obsahem bílkovin v prášku, určený pro řízenou dietní výživu při poruchách metabolismu aminokyselin a onemocněních vyžadujících dietu s nízkým obsahem bílkovin.
Skladem na e-shopu
339

Cena za 1 kg: 848 Kč

O produktu

50060990

Milupa lp–drink je nápoj se sníženým obsahem bílkovin v prášku, určený pro řízenou dietní výživu při poruchách metabolismu aminokyselin (např. PKU, MSUD - leucinóza) a onemocněních vyžadujících dietu s nízkým příjmem bílkovin. Jedná se o potravinu pro zvláštní lékařské účely, která je určena výhradně pro použití pod lékařským dohledem.

Hlavní vlastnosti:

  • prášek na přípravu nápoje s nízkým obsahem bílkovin
  • při poruchách metabolismu aminokyselin
  • při dietách vyžadujících nízký příjem bílkovin

Dávkování

Požadované množství prášku smíchejte se studenou nebo teplou vodou. Míchejte, dokud se prášek zcela nerozpustí.
Doporučené ředění: 1 porce = 10 g prášku (2 odměrky) 100 ml vody
1 odměrka = 5 g prášku = 5 mg fenylalaninu.
Množství prášku v balení vystačí na 40 porcí.

Složení

Syrovátka s vysokým obsahem laktózy (z kravského mléka), rostlinné oleje (palmový, řepkový, kokosový, slunečnicový), demineralizovaná syrovátka (z kravského mléka), sacharóza, uhličitan vápenatý, laktóza (z kravského mléka), emulgátory (estery mono- a diglyceridů mastných kyselin s kyselinou citronovou, sójový  lecitin), antioxidant (L-askorbylpalmitát).

Upozornění

Pouze pro enterální použití. Není určeno pro parenterální podávání. Pouze pro použití pod lékařským dohledem. Nevhodné jako jediný zdroj výživy. Určeno pro děti od 1 roku věku a dospělé.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.