Doplněk stravy

N-Medical AntiAging Probiotics 60 tobolek

Značka: N-MEDICAL

N-Medical AntiAging Probiotics je doplněk stravy, který kombinuje speciální anti-aging probiotickou kulturu, prebiotikum inulin + kyselinu hyaluronovou pro krásu pokožky.

NAVÍC N-Medical Body sérum 50 ml Při nákupu 2 produktů značky N-Medical NAVÍC NAVÍC N-Medical Body sérum 50 ml za 0,01 Kč. Akce platí do 30. 6. 2024, nebo do vyprodání zásob.
2 150

Cena za 1 kus: 35,83 Kč

Doprava zdarma

O produktu: N-Medical AntiAging Probiotics 60 tobolek

50151516

Úvod

N-Medical AntiAging Probiotics je doplněk stravy, který kombinuje speciální anti-aging probiotickou kulturu, prebiotikum inulin + kyselinu hyaluronovou jejíž hlavním úkolem je zadržování vody v mimobuněčném pojivu tkání. Obsažená probiotická kultura příznivě ovlivňuje střevní mikroflóru a maximalizuje využití perorálně podávané kyseliny hyaluronové. Inulin slouží jako živná půda probiotik. Kombinace vysokomolekulární a nízkomolekulární kyseliny hyaluronové v optimálním poměru pro co nejlepší využití v našem těle, odpovídá nejnovějším klinickým poznatkům o perorálně podávané kyselině hyaluronové.

Hlavní vlastnosti

  • probiotika pro zdravou střevní mikroflóru
  • prebiotikum inulin slouží jako živná půda probiotik
  • vysokomolekulární a nízkomolekulární kyselina hyaluronová v optimálním poměru

Dávkování

Užívejte 1-2 tobolky před snídaní. Zapijte dostatečným množstvím tekutiny.


Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Neužívejte při nesnášenlivosti na jednotlivé složky. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí!


O značce

Výroba probíhá v České republice za podmínek správné výrobní praxe (GMP) v prostředí farmaceutické společnosti s důrazem na dodržování nejvyššího hygienického a technologického standardu, jako u všech ostatních produktů N-Medical.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.