Natural Medicaments Eregma pro ženy 60 tablet

Doplněk stravy

5.0
Natural Medicaments Eregma pro ženy 60 tablet je doplněk stravy s rostlinnými extrakty z macy a ženšenu, který podporuje sexuální zdraví a vitalitu.

Produkt ještě není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

299

Cena za 100 kusů: 498 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu

50125383

Doplněk stravy pro ženy s rostlinnými extrakty pro podporu sexuální vitality. Natural Medicaments Eregma pro ženy 60 tablet obsahuje řeřichu peruánskou (maca), která má příznivý vliv na pohlavní orgány a hormonální aktivitu. Ženšen (Panax ginseng) pomáhá udržovat vitalitu, celkovou fyzickou kondici a podporuje sexuální zdraví. Přípravek je obohacen o hořčík, který přispívá k normální činnosti nervové soustavy a snižuje míru únavy a vyčerpání. Aby byly obsažené aktivní látky pro tělo lépe využitelné, jsou tablety Eregma vyráběny technologií mikronizace.

Aktivní látky v přípravku Eregma pro ženy

  • maca příznivě ovlivňuje hormonální systém, podporuje vitalitu
  • drmek podporuje menstruační komfort i pohodu ženy v menopauze
  • ženšen podporuje sexuální zdraví a vitalitu
  • ginkgo podporuje mikrocirkulaci krevního systému
  • maca a ženšen přispívají k udržení fyzického i duševního zdraví
  • hořčík přispívá k normální činnosti nervové soustavy, snižuje míru únavy a vyčerpání

Složení

Složení v 1 tabletě: Maca (Řeřicha peruánská, Lepidium meyenii, extrakt) - 167mg, L-arginin - 120mg, L-karnitin tartrát - 60mg, Hořčík (oxid hořečnatý) - 67mg, Drmek obecný (Vitex agnus-castus) - 20mg, Ženšen (Panax ginseng, extrakt z kořene) - 15mg, Jinan dvoulaločný (Gingko biloba, extrakt z listu) - 3.3mg, Koenzym Q10 (ubichinon) - 2.7mg. Plnivo (hydroxypropylmethylcelulóza), probiotika (Lactobacillus sporogenes, Lactobacillus acidophilus) 109 CFU 25,7 mg [-], plnidlo (hydroxypropylmethylcelulóza), stabilizátor (kopolymer polyvinylpyrrolidonu a vinyl- acetátu), látky protispékavé (oxid křemičitý a hořečnaté soli mastných kyselin), směsná složka/potah tablety (hydroxypropylmethylcelulóza, polyvinylalkohol, kopolymer polyvinylpyrrolidonu a vinyl- acetátu).

Použití

Užívejte 2x denně 1 tabletu (dopoledne mezi jídly, večer nejlépe 3 hodiny před spaním). Dávka se zapíjí dostatečným množstvím tekutiny (nejsou vhodné alkoholické nápoje ani mléko). V doporučených dávkách nemá přípravek nežádoucí vedlejší účinky, působí pozvolna a přirozeně. Nevzniká na něj návyk. Účinek se u vyčerpaného organismu znatelně projeví už po jednodenní dávce, výrazného účinku je dosaženo po několika týdenním užívání. Přípravek je vhodné užívat dlouhodobě, i po dobu několika měsíců. Po využívání dvou balení (regenerační kúra) účinek přípravku dlouhodobě přetrvává. Pokud se potíže opět objeví, je vhodné regenerační kúru zopakovat.

Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Nevhodné pro děti a mladistvé do 15 let, těhotné a kojící ženy. Může snižovat krevní tlak. Osoby s poruchou krevní srážlivosti a osoby s jiným závažným onemocněním by měly užívání přípravku konzultovat s lékařem. Upozornění pro diabetiky: Přípravek může snižovat hladinu krevního cukru v krvi, vhodnost používání konzultujte s lékařem. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.