BEBA SUPREMEpro 2 800 g

Kojenecká výživa pokračovací

Skladem na e-shopu

659

Cena za 100 g: 82 Kč

O produktu

Pokračovací mléčná kojenecká výživa s bakteriemi mléčného kvašení L. reuteri a upravenou bílkovinou. BEBA SUPREMEpro 2 je instantní mléčná výživa pro kojence od ukončeného 6. měsíce, pokud nemohou být kojeni. Je navržena odborníky tak, aby podpořila zdravý růst a vývoj** Vašeho dítěte.

BEBA SUPREMEpro 2 obsahuje:

 • Oligosacharidy 2'FL a LNnt – oligosacharidy strukturou identické s těmi v mateřském mléce.
 • L. reuteri – bakterie střevní mikroflóry, které se nacházejí ve střevní mikroflóře kojených dětí.
 • 100 % syrovátkové, částečně hydrolyzované bílkoviny získané speciálním procesem OPTIPRO® HA. Částečně upravená bílkovina je doporučena pro děti s alergiemi v rodině.
 • Minerální látky, železo, zinek a vitamíny A, C, D*, které se podílejí na normálním fungování imunitního systému.
 • Vápník a vitamin D*, které jsou potřebné pro normální růst a vývin kostí u dětí.
 • Bez palmového oleje.

I malé detaily Vám mohou usnadnit každodenní péči o miminko, a proto je kojenecká výživa Nestle BEBA SUPREMEpro dodávána v praktické plechovce, s průhledným víčkem, aby bylo možné snadno zjistit, kolik výživy ještě zbývá.

Kojenecká výživa v praktickém balení, které je:

 • Bezpečné – protože byla vyvinuta s cílem chránit produkt před vzduchem, vlhkostí a světlem. Plechovka má vnější bezpečností ochranu a vnitřní ochranu, tou je hliníková fólie.
 • Hygienické – protože má prostor pro uložení odměrky navržen tak, aniž by byla odměrka v kontaktu s práškovou výživou.
 • Ekologické – obal je šetrný k životnímu prostředí, protože samotná plechovka je vyrobená ze 100 % recyklovatelné oceli. Plastové víčko a odměrka jsou vyrobeny z nejméně 66 % takzvaného „bioplastu“, tedy materiálu z obnovitelných zdrojů, který lze třídit a recyklovat jako běžný plast.

Složení

Laktóza (z mléka), rostlinné oleje (slunečnicový s vysokým obsahem kyseliny olejové, kokosový, řepkový nízkoerukový, slunečnicový), enzymaticky hydrolyzovaný bílkovinný koncentrát mléčné syrovátky 9,9 %, minerální látky (glycerofosforečnan vápenatý, vápenaté soli kyseliny fosforečné, citronan draselný, chlorid vápenatý, chlorid horečnatý, citronan sodný, chlorid sodný, síran železnatý, síran zinečnatý, síran měďnatý, síran manganatý,Jodid draselný, selenan sodný), L-arginin, 2´-fukosyllaktosa 0,2 %, rybí olej, vitaminy (L-askorbát sodný, D-pantothenát vápenatý, nikotinamid, DL-α-tokoferyl-acetát, riboflavin, retinyl-acetát, thiamin-mononitrát, pyridoxin-hydrochlorid, kyselina listová, fyllochinon, D-biotin, cholekalciferol, kyanokobalamin), L-histidin, lakto-N-neotetraosa 0,1 %, olej z Mortierella alpina, L-thyrosin, bakterie mléčného kvašení (Lactobacillus reuteri DSM 17938, 8,9 × 107 KTJ/100 g prášku na konci minimální trvanlivosti). Alergeny: mléko a rybí olej.

Použití

 • Před přípravou kojenecké výživy si důkladně umyjte ruce.
 • Kojeneckou láhev, uzávěr a savičku důkladně vymyjte a vyvařte 5 minut.
 • Pět minut povařte pitnou vodu vhodnou pro kojence a nechte ochladit.
 • Polovinu převařené vody (viz tabulka), ochlazené asi na 40 °C, vlijte do láhve. Teplota vody nad 45 °C bakterie mléčného kvašení ničí!
 • Přiloženou odměrkou odměřte prášek (viz tabulka) a nasypte do láhve. Prášek v odměrce musí být vždy zarovnaný! Používejte pouze přiloženou odměrku.
 • Nedávejte více nebo méně prášku, než udává tabulka, jinak může dojít bud k dehydrataci, nebo podvýživě dítěte. Neměňte poměr prášku a vody bez porady s lékařem!
 • Důkladně protřepte.
 • Doplňte láhev převařenou vodou do požadovaného množství (viz tabulka) a ještě jednou dobře protřepte, aby se prášek rozpustil.
 • Zkontrolujte teplotu připravené výživy kápnutím na vnitřní stranu zápěstí a ihned podávejte.
 • Připravujte vždy jen 1 dávku a neuchovávejte nedojedené porce.
 • Po každém použití obal důkladně uzavřete a skladujte v suchu v pokojové teplotě. Spotřebujte do 3 týdnů od otevření.

Dávkování

Jedná se o orientační doporučené dávkování. Protože každé dítě má jiné potřeby, konzultujte dávkování se svým pediatrem. 13,8 g prášku + 90 ml vody = 100 ml připravené výživy. Velikost odměrky: 4,6 g.

Upozornění

BEBA SUPREMEpro je pokračovací kojenecká mléčná výživa v prášku pro kojence ukončeného 6. měsíce. Kojenecká výživa by měla být používána na doporučení lékaře. Má být pouze součástí smíšené stravy dítěte a nemá být používána jako náhrada mateřského mléka během prvních šesti měsíců života. Rozhodnutí o zahájení podávání příkrmů, včetně jakékoliv výjimky z pravidla šesti měsíců, by mělo být přijímáno pouze na radu nezávislých osob kvalifikovaných v lékařství, výživě nebo farmacii nebo jiných odborníků odpovědných za péči o matku dítě. Pro zdraví dítěte je důležité důsledné dodržování návodu na přípravu i uvedených doporučení. Dohlédněte na hygienu ústní dutiny v období růstu prvních zoubků, především před spaním. Potravina pro zvláštní výživu.

Důležité upozornění: Pro výživu kojenců je nejpřirozenější a nejvýhodnější stravou, zastoupením svých živin a jejich kvalitou, mateřské mléko. Světová zdravotnická organizace doporučuje výhradní kojení do 6 měsíců věku dítěte, a pokud je to možné, pokračovat v kojení až do dvou let věku dítěte.

BEBA SUPREMEpro 2 800 g8

*Jak požadují právní předpisy pro veškerou kojeneckou výživu.

** Pokračovací mléko BEBA SUPREMEpro 2 obsahuje vitamin D a vápník potřebné pro správný růst a vývin kostí u dětí, tak jak požadují právní předpisy pro veškerou kojeneckou výživu.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.