Nutrilon Advanced 1 800 g

Kojenecká výživa počáteční

Značka: NUTRILON
4.8
Nutrilon Advanced 1 je počáteční mléčná kojenecká výživa vyvinutá pro miminka, která nemohou být kojena nebo jsou přikrmována. Pro kojence od narození do 6 měsíců.
Skladem na e-shopu
433

Cena za 100 g: 54 Kč

O produktu

50131378

Nutrilon Advanced - 50 let výzkumu výživy v raném věku
Nutrilon - počáteční mléko od narození

Počáteční mléko Nutrilon Advanced 1

Narození miminka je přelomový moment v životě každé ženy. Chcete vytvořit pevný základ pro budoucnost vašeho miminka a výživa hraje důležitou roli. Počáteční kojenecké mléko Nutrilon Advanced 1 je určené pro zdravé děti, které nejsou výlučně kojené.

Vhodné pro kojence od narození do 6. měsíce věku.


Naše výživově kompletní receptura*

Inspirováni našimi vědeckými objevy jsme vytvořili recepturu specificky přizpůsobenou výživovým potřebám vašeho miminka. Naše výživově kompletní receptura Nutrilon Advanced 1 je vyvinuta na základě 50 let výzkumu výživy v raném věku.

* Jak požadují právní předpisy pro počáteční kojeneckou výživu.

Nutrilon Advanced 1 - obsahuje DHA, jak požadují právní předpisy pro počáteční kojeneckou výživu.

Nutrilon Advanced 1 - Výzkum výživy v raném věku

Výzkum výživy v raném věku

Již 50 let se věnujeme odkrývání tajemství výživy v raném věku. V našich vývojových centrech máme tým 500 vědců, kteří se věnují výzkumu výživy v raném věku. Naše poznatky se snažíme aplikovat při vývoji receptur našich výrobků tak, abychom si byli jistí, že dětem přinášíme to nejlepší, co dokážeme.


Podporujeme rodičovství 

Nový život. Není nic úžasnějšího. Je to krásné, občas nevyzpytatelné, ale především hektické. Každé miminko, každá rodina je jedinečná. Neexistuje jeden „vzorec“, podle kterého by se měli všichni řídit. Každá rodina píše svůj vlastní příběh. Jsou ty, jejichž dítě klidně prospí celou noc, nebo ty, jejichž dítě se v noci budí hladem. Některé děti jsou spokojené, jiné často pláčou. Rozumíme nádherným i těžším momentům rodičovství. Jsme tu pro vás.

Nutriklub - průvodce mateřstvím. Od odborníků.


Praktické balení pro vás

Dvojitý bezpečnostní pásek pro dokonalé uzavření a zachování čerstvosti před prvním použitím.

Dvojitý bezpečnostní pásek pro dokonalé uzavření a zachování čerstvosti před prvním použitím.

Zacvaknutí při uzavírání chrání výživu před kontaminací a vysypáním.

Zacvaknutí při uzavírání chrání výživu před kontaminací a vysypáním.

Navrženo tak, abyste mohli ovládat jednou rukou, když držíte miminko v druhé.
Odměrka pro správné dávkování s úchytkou pro její uložení.

Odměrka pro správné dávkování s úchytkou pro její uložení.
Vysterilizujte všechno používané nádobí a převařte pitnou vodu určenou pro kojence. Nechte ji v konvici vychladnout asi 30 minut na přibližně 40 °C. Odpovídající množství převařené vody (viz tabulka na obale) vlijte do vysterilizované lahvičky.

Vysterilizujte všechno používané nádobí a převařte pitnou vodu určenou pro kojence. Nechte ji v konvici vychladnout asi 30 minut na přibližně 40 °C. Odpovídající množství převařené vody (viz tabulka na obale) vlijte do vysterilizované lahvičky.

Na dávkování vždy používejte přiloženou odměrku. Prášek v ní zarovnejte pomocí speciálního plastového pásku uvnitř obalu.

Na dávkování vždy používejte přiloženou odměrku. Prášek v ní zarovnejte pomocí speciálního plastového pásku uvnitř obalu.

Do láhve s vodou přidejte odpovídající množství prášku (viz tabulka). Ihned po uzavření láhve ji důkladně protřepejte 10 sekund ve svislé poloze.

Do láhve s vodou přidejte odpovídající množství prášku (viz tabulka). Ihned po uzavření láhve ji důkladně protřepejte 10 sekund ve svislé poloze.

Před podáváním ověřte teplotu mléčné směsi kápnutím na vnitřní stranu zápěstí a ihned podávejte.

Před podáváním ověřte teplotu mléčné směsi kápnutím na vnitřní stranu zápěstí a ihned podávejte.
Doporučené dávkování

Doporučené množství mléka denně je orientační, řiďte se individuální potřebou dítěte a doporučením vašeho pediatra.
Nikdy nepřidávejte do dětské výživy více odměrek, než je stanoveno.

Doporučené dávkování

100 ml Nutrilon Advanced 1 = 90 ml převařené vody + 3 zarovnané odměrky = 285 kJ (68 kcal).
1 zarovnaná odměrka = 4,7 g sušeného prášku. Používejte originální odměrku z výrobku.


Složení

Laktóza (z mléka/z mlieka), rostlinné/rastlinné oleje (slunečnicový s vysokým obsahem kyseliny olejové / slnečnicový s vysokým obsahom kyseliny olejovej, kokosový, řepkový/repkový, slunečnicový/slnečnicový), sušené odtučněné mléko/odtučnené mlieko, demineralizovaná syrovátka / srvátka (z mléka/z mlieka), galaktooligosacharidy (z mléka/z mlieka), koncentrát syrovátkové bílkoviny / srvátkovej bielkoviny (z mléka/z mlieka), mléčné bílkoviny/mliečne bielkoviny, fruktooligosacharidy, rybí olej, citronan/citran draselný, uhličitan vápenatý, olej z Mortierella alpina, chlorid hořečnatý/ horečnatý, chlorid cholinu/ckorban sodný, síran železnatý, síran zinečnatý/zinočnatý, L-karnitin/L-karnitín, antioxidant (askorbylpalmitát), D- antothenát/pantotenát vápenatý, nikotinamid/nikotínamid, síran mholín chlorid, fosforečnan vápenatý, citronan/citran sodný, chlorid draselný, chlorid sodný, kyselina L-askorbová, emulgátor (sójový lecitin/lecitín), inositol/inozitol, L-tryptofan/L-tryptofán, L-asěďnatý/meďnatý, DL-α-tokoferyl acetát, retinylpalmitát, thiamin/tiamín hydrochlorid, riboflavin/riboflavín, pyridoxin/pyridoxín hydrochlorid, jodid draselný, kyselina pteroylmonoglutamová/pteroylmonoglutámová (kyselina listová), fytomenadion/fytomenadión, seleničitan sodný, síran manganatý/mangánatý, cholekalciferol, D-biotin/D-biotín, kyanokobalamin/kyanokobalamín. Složení se vztahuje k sušenému stavu potraviny. Obsažené alergeny jsou vyznačeny tučně.

Způsob použití a další informace na obalech.


Důležité upozornění

Pro výživu novorozenců a kojenců je nejpřirozenější a nejvhodnější stravou, zastoupením svých živin a jejich kvalitou, mateřské mléko. Nutrilon Advanced 1 počáteční mléko by mělo být používáno na základě doporučení lékaře nebo osoby kvalifikované v oblasti výživy lidí, farmacie nebo péče o matku a dítě. Výrobek je určen pro výživu kojenců od narození, nemohou-li být kojeni. Je vhodný pro výživu kojenců během prvních měsíců života až do doby zavedení vhodných příkrmů. Pro zdraví kojenců je důležité důsledné dodržování návodu na přípravu i uvedených doporučení. Podporujeme doporučení WHO - plné kojení v prvních 6 měsících věku a pokračování až do 2 let a dále, spolu se zaváděním bezpečné a vhodné doplňkové stravy.

Připravenou stravu spotřebujte do 2 hodin, poté zlikvidujte. Neohřívejte v mikrovlnné troubě, hrozí opaření dítěte. Nikdy nepřidávejte do výživy více odměrek, než je stanoveno, ani cokoliv jiného. Dohlédněte na hygienu ústní dutiny v období růstu prvních zoubků, především před spaním. Pro zdraví kojenců je důležité dodržovat návod na přípravu a uvedená doporučení. Po každém použití obal pečlivě uzavřete. Uchovávejte na suchém a chladném místě (ne v ledničce). Nevkládejte dovnitř vlhkou odměrku. Spotřebujte do 1 měsíce od otevření. Skladujte na suchém a chladném místě (max 25 °C, ne v ledničce). Baleno v ochranné atmosféře.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.