Orthomol Arthroplus 30 denních dávek

Doplněk stravy

Značka: ORTHOMOL
Doplněk stravy pro namáhané klouby a pro normální funkci chrupavky a kosti.
Sleva 15% při nákupu 2 kusů Při nákupu minimálně 2 kusů produktů značky Orthomol v libovolné kombinaci získáte slevu 15%. Akce se nevztahuje na Orthomol Hair Intense 60 tobolek. Akce platí do 31. 3. 2023 nebo do vyprodání zásob.
Skladem na e-shopu
1 850

Cena za 1 kus: 62 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu

50073418

Orthomol® Arthroplus je doplněk stravy pro namáhané klouby a pro normální funkci chrupavky a kosti. Vitamin C přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci chrupavky a kosti. Vitamin D, vitamin K, vápník, hořčík, mangan a zinek přispívají k zachování normálního stavu kosti. Vitamin B6 přispívá k normální syntéze cysteinu.


Dávkování

Rozpusťte obsah jednoho sáčku (17 g = denní dávka) ve 150-200 ml nesycené vody nebo ovocné šťávy a užijte s jídlem nebo po jídle společně s tobolkami obsahujícími omega-3 mastné kyseliny. Denní porce může být také rozložena k jednotlivým denním jídlům. K pokrytí specifických zvýšených požadavků na mikroživiny doporučujeme pravidelné a dlouhodobé užívání. 

Složení

Glukosamin sulfát, Chondroitin sulfát, Kyselina hyaluronová, Hydrolyzát kolagenu, N-acetylcystein, vápník, vitamíny D3, K1, B6, C, Omega-3-mastné kyseliny, Antioxidanty. V dobře vyvážené kombinaci s dalšími důležitými mikronutrienty.

Upozornění

Není dovoleno překračovat doporučenou denní dávku. Doplňky stravy nejsou určeny jako náhražka pestré a vyvážené výživy. Dbejte na zdravý životní styl. Uložte mimo dosah malých dětí. Orthomol arthroplus by neměl být užíván v těhotenství, v době kojení a u dětí. Při užívání léků, které ovlivňují krevní srážlivost, by měly být často kontrolovány parametry srážlivosti krve, především při zahájení a ukončení léčení.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.