Orthomol Arthroplus 30 denních dávek

Doplněk stravy

Akce 3 za cenu 2 Při nákupu 3 produktů značky Orthomol v libovolné kombinaci získáte nejlevnější za 0,01 Kč. Akce platí do 30. 6. 2021, nebo do vyprodání zásob. Podmínky akce

Skladem na e-shopu

1590 ušetříte 200 Kč

Původní cena 1790 Kč, sleva 11%

O produktu

Orthomol® Arthroplus je doplněk stravy pro namáhané klouby a pro normální funkci chrupavky a kosti. Vitamin C přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci chrupavky a kosti. Vitamin D, vitamin K, vápník, hořčík, mangan a zinek přispívají k zachování normálního stavu kosti. Vitamin B6 přispívá k normální syntéze cysteinu.

Dávkování

Rozpusťte obsah jednoho sáčku (17 g = denní dávka) ve 150-200 ml nesycené vody nebo ovocné šťávy a užijte s jídlem nebo po jídle společně s tobolkami obsahujícími omega-3 mastné kyseliny. Denní porce může být také rozložena k jednotlivým denním jídlům. K pokrytí specifických zvýšených požadavků na mikroživiny doporučujeme pravidelné a dlouhodobé užívání. 

Složení

Glukosamin sulfát, Chondroitin sulfát, Kyselina hyaluronová, Hydrolyzát kolagenu, N-acetylcystein, vápník, vitamíny D3, K1, B6, C, Omega-3-mastné kyseliny, Antioxidanty. V dobře vyvážené kombinaci s dalšími důležitými mikronutrienty.

Upozornění

Není dovoleno překračovat doporučenou denní dávku. Doplňky stravy nejsou určeny jako náhražka pestré a vyvážené výživy. Dbejte na zdravý životní styl. Uložte mimo dosah malých dětí. Orthomol arthroplus by neměl být užíván v těhotenství, v době kojení a u dětí. Při užívání léků, které ovlivňují krevní srážlivost, by měly být často kontrolovány parametry srážlivosti krve, především při zahájení a ukončení léčení.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.