Doplněk stravy

Orthomol Cardio 30 denních dávek

Značka: ORTHOMOL

Orthomol Cardio je určen k doplňkové dietní výživě pacientů s kardiovaskulárními onemocněními (např. ateroskleróza věnčitých tepen, poruchy srdečního rytmu).

1 750

Cena za 1 kus: 58,33 Kč

Doprava zdarma

O produktu: Orthomol Cardio 30 denních dávek

50073419

Úvod

Orthomol® Cardio je doplněk stravy s cukry a sladidlem. Obsahuje vyváženou kombinaci antioxidantů, rostlinných složek, vitaminů, minerálů a látek důležitých pro kardiovaskulární systém. Orthomol® Cardio je určen k dietnímu postupu při kardiovaskulárních onemocněních.

  • Omega-3 mastné kyseliny EPA a DHA a vitamin B1 (thiamin) přispívají k normální funkci srdce. Příznivého účinku je dosaženo při denním příjmu 250 mg EPA a DHA.
  • Vitaminy C, E, karotenoidy a polyfenoly (např. resveratrol)působí jako antioxidanty. Chrání vaše cévy před oxidativním stresem.
  • Kyselina listová a vitaminy B6 a B12 společně snižují hladinu homocysteinu.
  • Koenzym Q10 je životně důležitá látka, která se přirozeně nachází v organizmu. Je zdrojem energie pro buňky a katalyzátorem biochemických reakcí, dodává energii srdci.

Dávkování:

Každý den rozpusťte obsah jednoho sáčku (= denní dávka) v cca 150-200 ml neperlivé vody nebo ovocného džusu a vypijte zároveň s jodovou tabletou a 3 tobolkami během jídla nebo po jídle. Tobolky obsahují extrakt z vinných hroznů, kakaový extrakt, omega-3-mastné kyseliny, L-karnitin a koenzym Q10. Tabletu a tobolky lze užívat i odděleně v průběhu dne. K pokrytí specifických zvýšených požadavků na mikroživiny doporučujeme pravidelné a dlouhodobé užívání. 

Složení:

Dextróza, maltodextrin, uhličitan hořečnatý, kyselina citronová (kyselina), rybí olej (4,5 %), jedlá želatina, kyselina L-askorbová, cukr, arabská guma (stabilizátor), rostlinné oleje (kokosový a slunečnicový v různém poměru), kakaový extrakt s polyfenoly (1,4 %), L-karnitin-L-tartrát, glycerol (zvlhčující látka), DL-alfa-tokoferyl-acetát, aroma, mikrokrystalická celulosa (plnidlo), glukonan zinečnatý, sorbitol (zvlhčující látka), oxid křemičitý (protispékavá látka), nikotinamid, mono- a diglyceridy mastných kyselin (emulgátor), sójové lecitiny (emulgátor), extrakt z vinných hroznů s prokyanidiny (0,2 %), D-pantothenát vápanetý, směs tokoferolů, koenzym Q10 (0,08 %), oxidy železa (barviva), extrakt z citrusových plodů s bioflavonoidy, acesulfam K (sla-didlo), hydroxypropylmethylcelulosa (lešticí látka), glukonan měďnatý, pyridoxin-hydrochlorid, síran manganatý, riboflavin, thiamin-mononitrát, beta-karoten, kukuřičný škrob, extrakt z rajčat obohacený lykopenem, talek (protispékavá látka), tokotrienol-tokoferol, hořečnaté soli mastných kyselin (protispékavá látka), retinyl-acetát, lutein, kyselina pteroylmonoglutamová, chlorid chromitý, jodid draselný, D-biotin, molybdenan sodný, selenan sodný, cholekalciferol, kyanokobalamin.

Upozornění:

Přípravek lze užívat pouze pod lékařským dohledem. Přípravek není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy, ale je doplňkovou dietní potravinou pro zvláštní lékařské účely. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Uchovávejte mimo dosah dětí.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.