Penco BCAA Liquid pomeranč 1000 ml

Doplněk stravy

Značka: PENCO
Tekutá směs volných aminokyselin s rozvětveným řetězcem BCAA obohacena taurinem s antikatabolickými účinky. Oddaluje pocit únavy při intenzivní zátěži.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
469

Cena za 1 litr: 469 Kč

O produktu

50121412

Tekutá směs volných aminokyselin s rozvětveným řetězcem BCAA obohacena taurinem s antikatabolickými účinky. Penco BCAA Liquid pomeranč oddálí pocit únavy při intenzivní zátěži. Vitamin B6 urychluje regeneraci a přispívá k růstu svalové tkáně. Jako jeden z mála výrobků obsahuje BCAA ve fyziologickém poměru 2:1:1, který je pro tělo nejlépe využitelný. 

Hlavní vlastnosti:

  • 6000 mg kvalitních aminokyselin
  • oddaluje pocit únavy 
  • přispívá k regeneraci svalů
  • podporuje růst svalové tkáně
  • s příchutí pomeranče

Složení

Voda čištěná, L-leucin, taurin, L-isoleucin, L-valin, regulátor kyselosti: kyselina citrónová, aroma, barvivo β-karoten (pouze příchuť pomeranč), konzervační látky: sorban draselný a benzoan sodný, sladidla: Sukralosa a Acesulfam K, vitamín B6 (pyridoxin hydrochlorid), přírodní barvivo kyselina karmínová (pouze příchuť třešeň)).

Použití

Jednorázově 1-3 odměrky po 20 ml se vypijí bez ředění nebo se zředí vodou, případně se dávkují do hypotonického nápoje.

Pokud chcete Penco® BCAA Liquid použít jako energetický substrát, vypijte 1-2 odměrky po 20 ml 30-40 min před výkonem. Během výkonu doporučujeme vypít 1 odměrku. Ihned po výkonu vypijte 2-3 odměrky Penco® BCAA Liquid.

Upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Výrobek není určen pro děti do 15 let. Ukládat mimo dosah dětí! Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. V případě jakýchkoliv obtíží po užití přípravku přerušte jeho užívání.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.