Penco BCAA Massif 120 tobolek

Sportovní výživa

Značka: PENCO
5.0
Směs BCAA a argininu vhodná při všech sportovních aktivitách, které využívají práce svalů. Obohaceno o vitamin B6 a vitamin C.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
289 ušetříte 76 Kč

Původní cena 365 Kč sleva 21%

Cena za 1 kus: 2 Kč

O produktu

50116098

Směs BCAA a argininu vhodná při všech sportovních aktivitách, které využívají práce svalů. Aminokyseliny s větveným řetězcem (BCAA, z angl. Branched Chin amino acids) tvoří až 30 % z celkového množství svalové tkáně. Na rozdíl od ostatních aminokyselin většina BCAA (L-leucin, L-isoleucin a L-valin) prochází játry v nezměněné podobě a metabolizuje se především ve svalech. Tam zastavuje odbourávání svalových bílkovin po vyčerpání sacharidových zdrojů (glykogenu) při intenzivním tréninku a cvičení.

Obohaceno o vitaminy

Vitaminy B6 přispívá k normálnímu metabolismu bílkovin a glykogenu a dále napomáhá ke snížení míry únavy a vyčerpání. Vitamin C přispívá k udržení normální funkce imunitního systému během intenzivního fyzického výkonu a po něm.

Hlavní vlastnosti:

  • BCAA poskytují svalovou výživu při všech druzích fyzických aktivit
  • BCAA se metabolizují přímo ve svalové tkáni
  • vitaminy B6 a C podporují imunitní systém

Složení

L-leucin, L-valin, L-isoleucin, L-arginin, vitamín C, vitamín B6, oxid křemičitý, želatinová tobolka.

Použití

V netréninkových dnech 2 tobolky 1x denně před jídlem. Ve dnech, kdy trénujete nebo závodíte 2 tobolky 30-60 min před výkonem a 2 tobolky 1-3 hodiny po výkonu a 2 tobolky před večeří.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.