Penco L-Karnitin liquid lesní plody 500 ml

Sportovní výživa

Značka: PENCO
3.0
Tekutý l-karnitin s vitaminem B5 a trojmocným chrómem. L-karnitin se podílí na spalování tuků v buňce za vzniku energie potřebné pro životní pochody.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
399

Cena za 100 ml: 80 Kč

O produktu

50116115

Tekutý l-karnitin se sladidly a příchutí lesních plodů, obohacený o kyselinu pantothenovou a trojmocný chróm. L-karnitin je přirozená látka příbuzná vitamínům, která se podílí na spalování tuků v buňce za vzniku energie potřebné pro všechny důležité životní pochody, včetně činnosti svalů a srdce. Vitamín B5, kyselina pantothenová přispívá k normálnímu energetickému metabolismu a jako součást koenzymu A (CoA) zlepšuje metabolizmus L-karnitinu. Chróm přispívá k normálnímu metabolizmu makroživin a pomáhá udržovat hladinu krevního cukru na normální úrovni. Tím může snižovat touhu po sladkém a podpořit při snižování nadváhy.

Značkový karnitin Carnipure

Penco L-Karnitin Liquid 1400 je tekutá vysoce koncentrovaná forma značkového L-karnitinu Carnipure, který je oceňován pro svou výjimečnou čistotu a kvalitu. Biologicky aktivní je pouze tato L-forma karnitinu, D-forma je neúčinná a snižuje využitelnost L-formy. Tento 100% čistý L-karnitin se vyrábí patentovaným biochemickým postupem ve švýcarské společnosti Lonza.


Složení

Voda, l-karnitin báze, regulátor kyselosti: kyselina citrónová, aroma, pantothenát vápenatý, sladidla sukralosa a acesulfam K, konzervanty sorban draselný, benzoan sodný, přírodní barvivo kyselina karmínová, chlorid chromitý.

Použití

1 odměrku 20 ml (pouze 24 kJ!) vypijte nebo přidejte nápoje. Sportovcům doporučujeme podávat jednorázovou dávku 20 ml před fyzickou zátěží. Ti, kteří chtějí zhubnout, užívají 10 ml ráno a dalších 10 ml během dne, nejlépe před cvičením. Pro vegetariány a starší osoby, které mívají nižší hladinu L-karnitinu v krvi, doporučujeme 1 dávku (20ml) ráno. Pro běžné užívání postačí 1/2 dávka (10 ml).

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.