Biotter Přeslička rolní FORTE 45 tablet

50076722

Doplněk stravy

Skladem na e-shopu

79 ušetříte 10 Kč

Původní cena 89 Kč, sleva 11%

Cena za 1 kus(tbl): 2 Kč

O produktu

Přípravek Přeslička rolní FORTE obsahuje výtažek z přesličky, výtažek kopřivy a řadu důležitých minerálů a vitamínů. Přípravek je určen pro dospělé.

  • Extrakt z přesličky a kopřivy obsahuje mnoho cenných látek, které pomáhají udržet normální stav kostí, vlasů, nehtů a příznivě působí na pokožku.
  • Zinek přispívá k udržení normálního stavu pokožky, vlasů a nehtů. Biotin (vitamin H) přispívá k udržení normálního stavu pokožky a vlasů.

Dávkování:

Dospělí užívají 1-2 tablety denně během jídla.

Složení:

Výtažek z přesličky rolní 50 mg, výtažek z kopřivy 20 mg, vitamín C 40 mg, zinek 5 mg, kyselina pantotenová 3 mg, riboflavín (vitamín B2) 0,7 mg, vitamín B6 0,7 mg, tiamin (vitamín B1) 0,55 mg, vitamín A 400 µg, biotin 25 µg v jedné tabletě.

Mikrokrystalická celulóza, laktóza, glukonát zinečnatý, výtažek z přesličky rolní, L-askorbová kyselina, výtažek z kopřiv, stearát hořečnatý, karboxymethylcelulóza sodná, oxid křemičitý, D-pantethenát vápenatý, pyridoxin hydrochlorid, riboflavin, thiamin mononitrát, octan, vitamíny A, D-biotin.

Upozornění:

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Přípravek se nesmí používat jako náhrada plnohodnotné stravy. Doplňky stravy nenahrazují vyváženou stravu a zdravý životní styl. Výrobek není určen pro děti do 3 let. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Parametry
Značka Biotter
Forma Tablety
Pro vegany Ano
Věk dítěte od 3 let
EAN 8595620300040