Rosen Kolagen KOMPLEX 120 tablet + rašelinové koupele

Doplněk stravy

Značka: ROSEN
Kolagen je základním stavebním prvkem pokožky, vlasů, nehtů, vaziv a kloubů. Vitamin C přispívá k tvorbě kolagenu pro normální funkci kůže, kostí a chrupavek.
Skladem na e-shopu
455

Cena za 1 kus: 455 Kč

O produktu

50077865

Kolagen KOMPLEX je hydrolyzovaná, vysoce účinná forma čistého kolagenu typu I, typu II vitaminu C v tabletě. Doplněk stravy.

120 tablet kolagenu s vitaminem C + bonus rašelinové koupele RosenSPA

Dávka na 2 měsíce užívání

Pouze hydrolyzovaný kolagen se komfortně vstřebává a tedy zajišťuje přirozený příjem kolagenu. Kolagen je základním stavebním prvkem pokožky, vlasů, nehtů, vaziv a kloubů.
Vitamin C přispívá k tvorbě kolagenu pro normální funkci kůže, kostí a chrupavek, navíc podporuje imunitní systém a snižuje míru únavy a vyčerpání.

Složení jedné tablety

  • hydrolyzovaný kolagen l. typu 1000 mg
  • kyselina askorbová 50 mg
  • hydrolyzovaný kolagen II. typu 0,4 mg

Hmotnost

300 g

Dávkování

2 x denně jedna tableta během jídla. Intenzivní týden ní kúra 6 tablet denně. Tablety možno půlit či drtit.

Hmotnost tablety: 1052mg ±5%
Energetická hodnota tablety: 6 kcal
RosenSPA: 2 x 50 ml ± 5%

Upozornění

Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené dávkování.  Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte v původním obalu při pokojové teplotě mimo slunečné záření.

Rosen SPA zelená

Kosmetologická koupel ze zelené rašeliny obsahuje PELOIX® - čirý extrakt ze zelené rašeliny, má příznivé účinky na pokožku, zklidňuje ji a zlepšuje regeneraci buněk. Podporuje léčbu celé řady kožních onemocnění (lupénku, akné, atopický ekzém).

Způsob použití

vanová koupel: Pro koupel v běžné vaně s teplotou 35-40 °C použijte jednu lahvičku extraktu, tj. 50 ml. Optimální doba pobytu v lázni je 20 minut.

lokální zábaly: Zábal připravte z l čajové lžičky extraktu ve VA litru teplé vody. Savý látkový ubrousek namočte do připraveného roztoku, přiložte na postižené místo, překryjte folií popřípadě složeným zahřátým ručníkem pro udržení teploty. Aplikujte jednou až dvakrát denně po dobu až 30 minut.

Složení

Rašelinový extrakt (Peat extrakt), Voda (Aqua), Propylene Glycol, Glycerin, PEG-40 Hydrogenated Castor OH, Caprylic/Capric Triglyceride, Betaglucan, Pinus Sylvestris Leaf, Oil Menta Piperita (Peppermint), Oil Rosmarinus Officinalis, Salvia Officinalis Oil (Rosemary) Leaf, Extract Calendula, Officinalis Oil, konzervační látky méně než 0,7 %,
Phenoxyethanol, Methylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Isobutylparaben.

Přípravek není vhodný pro těhotné ženy a děti do tří let. Nepoužívat vnitřně.

 

 

Zdroj: www.rosenpharma.cz


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.