Kosmetika

Scottish Fine Soaps Černý pepř a ostropestřec pánská dárková sada 4 ks

Dárkový balíček pro muže, kterým záleží na reprezentativním vzhledu. Obsahuje sprchový gel, tekuté mýdlo na obličej, balzám po holení a tělové mýdlo.

479
Doprava zdarma

O produktu: Scottish Fine Soaps Černý pepř a ostropestřec pánská dárková sada 4 ks

50118815

Úvod

Kosmetika Scottish Fine Soaps pro muže, kterým záleží na reprezentativním vzhledu. Dárkový balíček obsahuje čtyři základní produkty pánské kosmetiky: sprchový gel, tekuté mýdlo na obličej, balzám po holení a tělové mýdlo. Přípravky s neodolatelnou vůní černého pepře jsou obohaceny o čisticí extrakt z ostropestřce mariánského a přinášejí příjemný pocit čistoty a svěžesti.

Skotská klasika s vůní černého pepře a ostropestřcem

Kombinace černého pepře a ostropestřce je skotskou pánskou klasikou. Bohatá a dřevitá jantarová vůně s tóny citrusů, bylin a rakytníku. Vrchní tóny tvoří citrusy, byliny, rakytník. Střední tóny pepř, růže, muškát, konvalinka, levandule. Základní tóny tvoří whisky, jantar, mošus, mech.

Luxusní krabička v trendy a retro stylu obsahuje:

  • Pánský sprchový gel 75 ml
  • Pánské tekuté mýdlo na obličej 75 ml
  • Balzám po holení 75 ml
  • Pánské tělové mýdlo 40 g

Použití

Sprchový gel: Gel je určený na tělo i vlasy. Aplikujte jej v dostatečném množství na pokožku a do vlasů a rozetřete, aby vznikla jemná voňavá pěna. Poté důkladně opláchněte čistou vodou. Pánské tekuté mýdlo na obličej: Aplikujte na navlhčenou pleť. Poté důkladně opláchněte. Balzám po holení: Používejte ihned po oholení tváře. Aplikujte v dostatečném množství na pokožku obličeje. Jemnými pohyby vmasírujte do pleti, aby se balzám důkladně vstřebal. Po nanesení již pleť neoplachujte. Pánské tělové mýdlo: Aplikujte na navlhčenou pokožku. Jemně rozetřete, aby vznikla voňavá nadýchaná pěna.


Upozornění

Vyhněte se kontaktu s očima.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.