Sorbecta 10 sáčků

Zdravotnické prostředky

Zdravotnický prostředek určený k léčbě průjmových onemocnění u dospělých i dětí všech věkových kategorií. S přírodní banánovou příchutí.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren
119

O produktu

50094210

Léčba průjmu u dětí i dospělých. Sáčky Sorbecta s účinnou látkou diosmectit mechanicky adsorbují patogenní mikroorganismy a toxiny ve střevním lumen. Snižují počet stolic, zkracují dobu trvání průjmu a pomáhají chránit střevní epitel. Sorbecta je vhodná pro celou rodinu, těhotné i kojící ženy. S přírodní banánovou příchutí.


Dávkování

 

Děti do 1 roku užívají 2 sáčky denně po dobu 3 dnů, potom 1 sáček denně do odeznění potíží. Děti nad 1 rok užívají 4 sáčky denně po dobu 3 dnů, potom 2 sáčky denně do odeznění potíží. Dospělí užívají na začátku léčby 6 sáčků denně, dávku lze snížit na 3 sáčky denně podle stavu obtíží.

Obsah sáčku těsně před použitím nasypte do sklenice a rozmíchejte v objemu 50 ml vody, popřípadě rozmíchejte v dětské polotekuté stravě. Přípravek používejte nejlépe mezi jídly. Léčba akutního průjmu by měla být spojena se včasným podáním orálního rehydratačního roztoku k zabránění dehydratace, především u dětí.

Složení

Diosmectit 3 g v každém sáčku. Pomocné látky: monohydrát glukózy, sukralóza, přírodní banánová příchuť.

Upozornění

Absorpční vlastnosti tohoto přípravku mohou ovlivnit vstřebávání některých léků. V případě podávání léků souběžně s přípravkem Sorbecta® se poraďte se svým lékařem či lékárníkem. Nepřekračujte doporučené dávkování. Pouze k perorálnímu užití. Před použitím přípravku si pozorně přečtěte návod k použití.

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.