THERMEENO Kontinuální snímač tělesné teploty s mobilní aplikací 1 ks

Zdravotnické prostředky

Snímač teploty Thermeeno kontinuálně měří teplotu lidského těla. Spojením s mobilní aplikací získáte stálý přehled o vývoji teploty ve svém telefonu.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50111104

Snímač tělesné teploty Thermeeno je chytrým pomocníkem pro šetrné a přesné měření teploty všech členů vaší rodiny. Ve spojení s jednoduchou a přehlednou mobilní aplikací automaticky zaznamenává naměřené údaje. Kontinuální sledování tělesné teploty na dálku ocení každý starostlivý rodič. Už nebudete muset rušit klidný spánek vašich dětí, stačí jen kontrolovat průběh teploty v mobilní aplikaci.
Skvělý dárek pro nastávající rodiče. Nepostradatelný pomocník při nemoci vašich dětí.

Kontinuální sledování tělesné teploty

Největší výhodou snímače teploty Thermeeno je jeho schopnost měřit tělesnou teplotu kontinuálně v delším časovém úseku. Díky tomuto novému způsobu záznamu můžete mít absolutní a hlavně přesný přehled o průběhu a kolísání teploty.

Jemný materiál, přesné měření

Snímač teploty Thermeeno je vyroben z lékařského silikonu, je hypoalergenní a příjemný na dotek. Ať ho používají malí, či velcí, vždy mají jistotu naprostého pohodlí a přesného měření.

Jednoduché použití

Další výhodou je jeho velmi snadné použití. Snímač teploty stačí pomocí technologie Bluetooth spárovat s mobilní aplikací v telefonu, jednoduše nalepit do podpaží a o vše ostatní se postará sám.

Spolehlivě a s přehledem

Thermeeno bezchybně a kontinuálně sleduje tělesnou teplotu a naměřená data zaznamenává do mobilní aplikace. Vy je tak můžete pohodlně sledovat na displeji svého chytrého telefonu.

Chrání spánek vašich nejbližších

Velkou výhodou, kterou ocení každý starostlivý rodič, je měření tělesné teploty na dálku. Už nebudete muset rušit klidný spánek vašich dětí, stačí průběh měření teploty jen kontrolovat v mobilní aplikaci. 

Praktický pro celou rodinu

Snímač tělesné teploty Thermeeno můžete využít nejen pro šetrné a přesné měření teploty všech členů vaší rodiny, ale navíc najde své praktické využití i při kondičním měření teploty u malých i velkých sportovců.

Co umí mobilní aplikace Thermeeno?

 • Mobilní aplikace je určena pro operační systémy iOS (verze 10 a vyšší) a Android (verze 5.1 a vyšší).

 • Pomocí aplikace si můžete prohlížet historická data měření teplot jednotlivých uživatelů jak v grafu na hlavní obrazovce, tak v grafu na obrazovce záznamového deníčku.

 • Do záznamového deníčku je možné přidávat informace o vašich aktivitách, poznámky, fotografie a videa, které vám později mohou pomoci identifikovat příčiny změn tělesné teploty.  

 • Funkce upozornění umožňuje nastavit horní a dolní meze teplot, při kterých chcete obdržet upozornění do svého telefonu. Navíc umožňuje aktivovat hlasitá upozornění v různých situacích.

 • Aplikace automaticky informuje o déletrvající ztrátě spojení se snímačem, dlouhodobě nesprávném měření a neočekávaném ukončení aplikace během měření.

 • S jedním telefonem může být zároveň spárováno více snímačů, a můžete tedy sledovat tělesnou teplotu více uživatelů najednou. Pro více uživatelů je také možné střídavě používat jeden snímač teploty.

 • V jednom telefonu je možné uchovávat odděleně data více uživatelů. Data z měření můžete pomocí ikony sdílení exportovat a odeslat e-mailem.

Balení obsahuje

 • Snímač teploty Thermeeno
 • Praktické cestovní pouzdro
 • 10 ks náhradních fixačních pásek
 • Baterie CR1620 (3 V DC)
 • Nástroj pro výměnu baterie

 

 


Upozornění

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.