516 770 100 | info@drmax.cz | O nás

Truelife SonicBrush UV sonický zubní kartáček

Akce -30% Novinka
Truelife SonicBrush UV sonický zubní kartáček

Truelife SonicBrush UV sonický zubní kartáček

50108674
Elektronika
1 899 Kč 2699 Kč
Skladem na e-shopu

Špičkový kartáček s moderní sonickou technologií a UV sterilizátorem, který zničí 99,9% bakterií na hlavici kartáčku.

Podrobné informace o produktu

Sonický zubní kartáček SonicBrush UV se dokonale postará o vaše zuby. Pomocí vysokofrekvenční sonické technologie odstraní maximum plaku ze skloviny i dásní a přitom je mnohem šetrnější než obyčejné rotační kartáčky. K dispozici jsou hned 4 režimy čištění, které péči o váš zářivý úsměv ještě zjednoduší. Díky kvalitní baterii kartáček vydrží nabitý až 19 dní a dodávaný UV sterilizátor zbaví jeho hlavice 99,9% bakterií.

4 režimy pro krásný úsměv

SonicBrush UV nabízí čtyři režimy čištění, které se kompletně postarají o čistá a zdravá ústa. Základní režim clean zbaví pomocí sonické technologie chrup i dásně škodlivého plaku, čímž snížíte riziko zubního kazu. Režim whiten upraví pohyby kartáčku tak, aby efektivně bělil vaše zuby a odstranil pigmentové skvrny. Mód massage stimuluje a prokrví dásně, což zlepší jejich zdraví. Pro všechny s citlivými zuby je k dispozici režim soft nabízející nejšetrnější čištění.

Sonická technologie funguje na bázi jemných vibrací, při kterých štětiny sonického kartáčku kmitají vysokou rychlostí, takže perfektně rozruší a odstraní zubní plak. 40 tisíc stěrů za minutu navíc vhání vodu s pastou i do mezizubních prostorů pro bezkonkurenční výsledky.

UV sterilizátor zničí 99,9 % bakterií

I na samotném kartáčku se v průběhu čištění usazují nečistoty. Proto je SonicBrush UV vybaven sterilizátorem, který jednotlivé hlavice během chvíle perfektně vydezinfikuje. Dokáže zničit 99,9 % běžně se vyskytujících bakterií – můžete si tedy být jistí, že děláte maximum pro skutečně zdravé a bílé zuby.

Pro celou rodinu

Se třemi, barevně odlišenými, hlavicemi v balení může SonicBrush UV používat celá rodina. Malí i dospělí ocení časovač, díky kterému se kartáček sám vypne, když je hotovo a upozorní vás, kdy je dobré čistit další část úst. Baterie naráz zvládne 20 přednastavených cyklů a plné nabití trvá 24 hodin. Samozřejmostí je špičková voděodolnost.

Parametry produktu:

  • 4 volitelné režimy
  • automatický časovač
  • bezdrátové nabíjení na nabíjecím stojánku
  • 3 náhradní barevně rozllišené hlavice
  • až 40 000 kmit/min
  • výdrž baterie 17 - 19 dnů
  • váha kartáčku 114 g
  • váha kartáčku se sterilizátorem 500 g

 

Kategorie produktu

Parametry

Značka Truelife
EAN 8594175352573

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.