Dentální hygiena

Truelife SonicBrush UV sonický zubní kartáček

Značka: TRUELIFE

Špičkový kartáček s moderní sonickou technologií a UV sterilizátorem, který zničí 99,9% bakterií na hlavici kartáčku.

*Při nákupu nad 1999 Kč sleva 20 % *Při nákupu vybraných produktů značky Truelife v minimální hodnotě 1999 Kč vč. DPH získáte slevu 20 %. Akce platí do 30. 4. 2024 nebo do vyprodání zásob.
1 299
Doprava zdarma

O produktu: Truelife SonicBrush UV sonický zubní kartáček

50108674

Úvod

Sonický zubní kartáček SonicBrush UV se dokonale postará o vaše zuby. Pomocí vysokofrekvenční sonické technologie odstraní maximum plaku ze skloviny i dásní a přitom je mnohem šetrnější než obyčejné rotační kartáčky. K dispozici jsou hned 4 režimy čištění, které péči o váš zářivý úsměv ještě zjednoduší. Díky kvalitní baterii kartáček vydrží nabitý až 19 dní a dodávaný UV sterilizátor zbaví jeho hlavice 99,9 % bakterií.

Sterilizátor

4 režimy pro krásný úsměv

SonicBrush UV nabízí čtyři režimy čištění, které se kompletně postarají o čistá a zdravá ústa. Základní režim clean zbaví pomocí sonické technologie chrup i dásně škodlivého plaku, čímž snížíte riziko zubního kazu. Režim whiten upraví pohyby kartáčku tak, aby efektivně bělil vaše zuby a odstranil pigmentové skvrny. Mód massage stimuluje a prokrví dásně, což zlepší jejich zdraví. Pro všechny s citlivými zuby je k dispozici režim soft nabízející nejšetrnější čištění.

Sonická technologie funguje na bázi jemných vibrací, při kterých štětiny sonického kartáčku kmitají vysokou rychlostí, takže perfektně rozruší a odstraní zubní plak. 40 tisíc stěrů za minutu navíc vhání vodu s pastou i do mezizubních prostorů pro bezkonkurenční výsledky.

UV sterilizátor zničí 99,9 % bakterií

I na samotném kartáčku se v průběhu čištění usazují nečistoty. Proto je SonicBrush UV vybaven sterilizátorem, který jednotlivé hlavice během chvíle perfektně vydezinfikuje. Dokáže zničit 99,9 % běžně se vyskytujících bakterií – můžete si tedy být jistí, že děláte maximum pro skutečně zdravé a bílé zuby.

Pro celou rodinu

Se třemi, barevně odlišenými, hlavicemi v balení může SonicBrush UV používat celá rodina. Malí i dospělí ocení časovač, díky kterému se kartáček sám vypne, když je hotovo a upozorní vás, kdy je dobré čistit další část úst. Baterie naráz zvládne 20 přednastavených cyklů a plné nabití trvá 24 hodin. Samozřejmostí je špičková voděodolnost. Kartáček je kompatibilní s náhradními hlavicemi SonicBrush UV Standart, Sensitive, ForKids a Whiten.

Parametry produktu:

  • 4 volitelné režimy
  • automatický časovač
  • bezdrátové nabíjení na nabíjecím stojánku
  • 3 náhradní barevně rozlišené hlavice
  • až 40 000 kmit/min
  • výdrž baterie 17 - 19 dnů
  • váha kartáčku 114 g
  • váha kartáčku se sterilizátorem 500 g

 


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.